Partnerzy

logo slaskie

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Medalowe podsumowanie roku 2018

medaleMistrzostwa Europy seniorów – Nowy Sad

2 miejsce – Marta Puda (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Mistrzostwa Europy młodzieżowców – Erywań

3 miejsce - Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice) – w drużynie

Mistrzostwa Europy kadetów – Soczi

3 miejsce - Karolina Staczulonek (Piast Gliwice) – indywidualnie

Mistrzostwa Polski seniorów – Kraków, Warszawa

2 miejsce – Zuzanna Cieślar (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec)

2 miejsce – Mateusz Nycz (Piast Gliwice)

3 miejsce – Marta Puda (TMS Zagłębie Sosnowiec)

3 miejsce – Marcel Baś (Piast Gliwice)

3 miejsce – Marcin Koniusz (Fortis Sosnowiec)

Drużynowo:

1 miejsce – Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szablistki

3 miejsce – AZS AWF Katowice – szpadzistki

3 miejsce - Piast Gliwice - szpadziści

3 miejsce – AZS AWF Katowice - szabliści

Mistrzostwa Polski młodzieżowców - Oborniki Śląskie, Warszawa

1 miejsce – Krzysztof Kaczkowski (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

2 miejsce – Julia Dobińska (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

3 miejsce - Daniel Niestrój (Piast Gliwice) - szpada

Drużynowo:

2 miejsce - ZKS Sosnowiec - szablistki

2 miejsce - Piast Gliwwice -szpadziści

3 miejsce - AZS AWF Katowice – szpadzistki

3 miejsce - ZKS Sosnowiec - szabliści

Mistrzostwa Polski Juniorów – Piekary Śląskie, Warszawa

1 miejsce - Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - szpada

1 miejsce - Damian Michalak (Piast Gliwice) - szpada

3 miejsce - Marcin Tumas (RMKS Rybnik) – szpada

1 miejsce - Zuzanna Cieślar (ZKS Sosnowiec) – szablistka

3 miejsce - Szymon Hryciuk (Pałac Młodzieży Katowice) - szablista

Drużynowo:

2 miejsce - Piast Gliwice - szpadziści

1 miejsce - Piast Gliwice – szpadziści

3 miejsce - ZKS Sosnowiec - szablistki

Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych (OOM) - Konin

1 miejsce - Alicja Klasik (RMKS Rybnik) ) - szpada

2 miejsce - Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik) ) – szpada

2 miejsce - Kamil Huwer (RMKS Rybnik) ) - szpada

3 miejsce - Zuzanna Porada (TMS Sosnowiec)

Drużynowo:

1 miejsce - RMKS Rybnik- szpadzistki

2 miejsce - Muszkieter Gliwice - szpadzistki

2 miejsce - TMS I Sosnowiec - szablistki

3 miejsce - Piast Gliwice - szpadzistki

3 miejsce - RMKS I Rybnik - szpadziści

Mistrzostwa Polski Młodzików – Katowice, Sosnowiec

1 miejsce - Alicja Klasik (RMKS Rybnik) ) - szpada

1 miejsce - Krzysztof Bezuch (RMKS Rybnik) ) - szpada

1 miejsce - Zuzanna Lenkiewicz (TMS Sosnowiec) - szabla

2 miejsce - Maja Osadnik (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - szpada

2 miejsce - Marcin Żelazny (WLK Kmicic Częstochowa) - szpada

2 miejsce - Zuzanna Porada (TMS Sosnowiec) - szabla

3 miejsce - Emilia Jaroszek (Pałac Młodzieży Katowice) - szpada

3 miejsce - Wojciech Rzyczniak (Piast Gliwice) - szpada

3 miejsce - Paulina Porada (TMS Sosnowiec) - szabla

3 miejsce - Emilia Habryn (TMS Sosnowiec) - szabla

Drużynowo:

1 miejsce - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie - szpadzistki

1 miejsce - TMS I Sosnowie - szablistki

2 miejsce - RMKS Rybnik – szpadzistki

2 miejsce - Piast Gliwice – szpadziści

2 miejsce - ZKS I Sosnowiec - szablistki