Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

Wyniki w zawodach krajowych 2012

Juniorzy młodsi

Szpada kobiet:

PP Wrocław

1. Kaja Kościelniak (Piast Gliwice) 6. Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice) 8. Aleksandra Siwoń (TS Górnik Radlin)

PP Gliwice

1. Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice) 5. Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) 7. Karolina Mazanek (Muszkieter Gliwice) 8. Michalina Rucińska (Pałac Młodzieży Katowice)

PP Radlin

1. Agnieszka Rolek (AZS AWF Katowice) 2 .Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) 3. Michalina Rucińska (Pałac Młodzieży Katowice) 5. Paulina Ptaszyńska (TS Górnik Radlin) 7. Kaja Kościelniak (Piast Gliwice) 8. Karolina Mazanek (Muszkieter Gliwice)

MP Kraków

3. Michalina Rucińska (Pałac Młodzieży Katwice) 6. Anna Mroszczak (RMKS Rybnik)

Drużynowo: 4. Pałac Młodzieży Katowice 5. AZS AWF Katowice

 

Szpada mężczyzn:

PP Wrocław

1. Patryk Szlama (Piast Gliwice) 3. Jakub Ciurko 5. Tomasz Smoleń (obaj TS Górnik Radlin)

PP Gliwice

2. Piotr Kapała (Muszkieter Gliwice)3. Daniel Marcol (TS Górnik Radlin) 3. Patryk Szlama (Piast Gliwice)

PP Radlin

1. Piotr Kapała (Muszkieter Gliwice) 2. Daniel Marcol (TS Górnik Radlin) 5. Bartosz Staszulonek (Piast Gliwice) 5. Patryk Szlama (Piast Gliwice) 7. Tomasz Kosmol (Piast Gliwice) 8. Marek Daniszewski (Muszkieter Gliwice)

MP Kraków

3. Piotr Kapała (Muszkieter Gliwice) 5. Sebastian Majgier (Piast Gliwice)

Drużynowo: 3. Piast Gliwice 4. Muszkieter Gliwice 8. Piast Gliwice II

 

Szabla kobiet:

PP Konin

2. Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec) 7. Anna Cios (TMS Sosnowiec)

PP Sosnowiec

1. Karolina Walcza 6. Angelika Wątor 7. Kinga Drożdż 8. Sylwia Bijak (wszystkieTMS Sosnowiec)

PP Katowice

1. Anna Cios 2. Karolina Cieślar 7. Joanna Wątor ( wszystkie TMS Sosnowiec) PP Łódż – 1. Karolina Cieślar 2. Anna Cios 6. Nadia Królikowska 8. Joanna Wątor (wszystkieTMS Sosnowiec)

MP Kraków

6. Nadia Królikowska 7. Anna Cios (obie TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 1. TMS Sosnowiec 3. TMS Sosnowiec II 8. Kolejarz 24 Katowice

 

Szabla mężczyzn:

PP Konin

3. Mateusz Kawaliło (TMS Sosnowiec)

PP Sosnowiec

3. Michał Kochan (TMS Sosnowiec) 8. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice)

PP Katowice

szabliści poza ósemką

PP Łódż

1. Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec) 3. Beniamin Badura (Pałac Młodzieży Katowice) 6. Kamil Groniecki (TMS Sosnowiec) 8. Stefan Witkowski (Pałac Młodzieży Katowice)

MP Kraków

Indywidualnie poza ósemką

Drużynowo: 4. TMS Sosnowiec 6. Pałac Młodzieży Katowice

 

Floret kobiet:

PP

poza ósemką

MP Kraków

Indywidualnie poza ósemką

Drużynowo bez udziału

 

Juniorzy

Szpada kobiet:

PP Wrocław

2. Jagoda Zagała (Piast Gliwice) 3. Stella Klimek (AZS AWF Katowice) 6. Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) 8. Paulina Ptaszyńska (TS Górnik Radlin)

PP Gliwice

2. Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice) 3. Jagoda Zagała (Piast Gliwice) 5. Justyna Jagiełko (Pałac Młodzieży Katowice) 

PP Rybnik

1. Jagoda Zagała (Piast Gliwice) 8. Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) 

MP Szczecin

1. Jagoda Zagała (Piast Gliwice) 6. Karolina Mrochem (AZS AWF Katowice) 7. Anna Ridzewska (Piast Gliwice)

Drużynowo: 3. AZS AWF Katowice 7. Pałac Młodzieży Katowice 8. Piast Gliwice

 

Szpada mężczyzn:

PP Wrocław

2. Mateusz Rok 3. Marek Zabawa (obaj TS Górnik Radlin) 6. Jan Wenglarczyk 7. Mateusz Antkiewicz (obaj Muszkieter Gliwice)

PP Gliwice

1 Mateusz Antkiewicz (Muszkieter Gliwice) 3. Sebastian Majgier 3. Patryk Szlama (obaj Piast Gliwice) 5. Jan Wenglarczyk (Muszkieter Gliwice) 6. Daniel Niestrój (Piast Gliwice) 7. Aleksander Staszulonek (Muszkieter Gliwice) 8. Kamil Naszkowski (RMKS Rybnik)

PP Rybnik

1. Mateusz Antkiewicz (AZS AWF Katowice) 2. Jan Wenglarczyk (Muszkieter Gliwice) 3. Sebastian Majgier (Piast Gliwice) 3. Aleksander Staszulonek (Muszkieter Gliwice) 6. Patryk Szlama (Piast Gliwice) 7. Krzysztof Rokosz (Muszkieter Gliwice) 8. Paweł Cieślik (Piast Gliwice)

MP Szczecin

1. Sebastian Majgier (Piast Gliwice) 2. Jan Wenglarczyk (Muszkieter Gliwice) 5. Daniel Niestrój (Piast Gliwice) 6. Mateusz Rok (TS Górnik Radlin)

Drużynowo: 1. Muszkieter Gliwice 2. RMKS Rybnik 7. Piast Gliwice 8. TS Górnik Radlin

 

Szabla kobiet:

PP Sosnowiec

1. Karolina Walczak 6. Angelika Wątor 7. Kinga Drożdż 8. Sylwia Bijak (wszystkieTMS Sosnowiec)

PP Warszawa

1. Karolina Walczak 3. Karolina Cieślar 5. Angelika Wątor 7. Kinga Drożdż (wszystkie TMS Sosnowiec)

PP Konin

1 Karolina Walczak 2. Kinga Drożdż 3. Sylwia Bijak 3. Karolina Cieślar 5. Pamela Warszawska 7. Nadia Królikowska (wszystkie TMS Sosnowiec)

MP Warszawa 

3. Kinga Drożdż 3. Pamela Warszawska 6. Angelika Wątor (wszystkie TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 2. TMS Sosnowiec 4. TMS Sosnowiec II

 

Szabla mężczyzn:

PP Sosnowiec

3. Michał Kochan (TMS Sosnowiec) 8. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice) 

PP Warszawa

szabliści poza ósemka

PP Konin

1. Jakub Ociński (AZS AWF Katowice) 8. Michał Kochan (TMS Sosnowiec)

MP Warszawa

3. Piotr Koniusz (AZS AWF Katowice) 3. Marcin Wystel (Kolejarz 24 Katowice) 7. Michał Kochan (TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 5. TMS Sosnowiec 7. Kolejarz 24 Katowice

 

Floret kobiet:

PP Gdańsk

florecistki po za ósemka

PP Wrocław

5. Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska)

MP Wrocław

Indywidualnie poza ósemką.

Drużynowo bez udziału.

 

Mistrzostwa Polski młodzieżowców Śrem

Szpada kobiet:

3. Martyna Szymańska 5.Dominika Mosler 7. Marta Majcher (wszystkie AZS AWF Katowice)

Drużynowo: 2. AZS AWF Katowice 4. Piast Gliwice

 

Szpada mężczyzn:

1. Mateusz Nycz (Piast Gliwice) 3. Paweł Krawczyk (Muszkieter Gliwice)

Drużynowo: 4. Piast Gliwice 6. Muszkieter Gliwice

 

Szabla kobiet:

2. Marta Puda 3. Katarzyna Szczypińska (obie TMS Sosnowiec) 6. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice 7. Katarzyna Rak(TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 1. TMS Sosnowiec

 

Szabla mężczyzn:

1.Damian Skubiszewski 2. Maciej Regulewski (obaj TMS Sosnowiec)6. Przemysław Piński 8. Bartosz Koniusz (obaj AZS AWF Katowice)

Drużynowo: 1. TMS Sosnowiec 3. AZS AWF Katowice

 

Floret kobiet:

Poza ósemką

Drużynowo: bez udziału

 

Seniorzy

Szpada kobiet:

PP Gliwice

5. Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice)

PP Warszawa

5. Małgorzata Bereza 7. Dominika Mosler (obie AZS AWF Katowice)

PP Warszawa

2. Małgorzata Bereza 6. Martyna Szymańska (obie AZS AWF Katowice)

MP Katowice

2. Małgorzata Bereza (AZS AWF Katowice) 3. Jagoda Zagała (Piast Gliwice)

Drużynowo: 2. AZS AWF Katowice 6. Piast Gliwice

PP Wrocław

7. Jagoda Zagała (Piast Gliwice)

 

Szpada mężczyzn:

PP Gliwice

2 Mateusz Nycz (Piast Gliwice)

PP Gliwice

5. Jan Wenglarczyk (Muszkieter Gliwice) 8. Krystian Fajkis (RMKS Rybnik)

PP Gliwice

poza ósemką

MP Katowice

3. Daniel Skatuła (TS Górnik Radlin) 7. Paweł Rajtor (Piast Gliwice)

Drużynowo: 4. Piast Gliwice 6. TS Górnik Radlin 8. Muszkieter Gliwice

PP Wrocław

1. Mateusz Capaja (Muszkieter Gliwice)

 

Szabla kobiet:

PP Łódż

1. Marta Puda 7. Marta Wątor (obie TMS Sosnowiec)

PP Konin

3. Marta Puda 3. Marta Wątor 8. Pamela Warszawska (wszystkie TMS Sosnowiec)

PP Poznań

5. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice) 7. Marta Puda (TMS Sosnowiec)

MP Katowice

6. Marta Puda (TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 2. TMS Sosnowiec II 4. TMS Sosnowiec

PP Katowice

1. Marta Puda 5. Marta Wątor 7. Angelika Wątor (wszystkie TMS Sosnowiec)

 

Szabla mężczyzn:

PP Łódż

1. Maciej Regulewski ( TMS Sosnowiec) 2. Marcin Koniusz 3. Adam Skrodzki 6. Jakub Ceranowicz (wszyscy AZS AWF Katowice) 8. Michał Kochan ( TMS Sosnowiec)

PP Konin

2. Marcin Koniusz 3. Bartosz Koniusz ( obaj AZS AWF Katowice) 5. Damian Skubiszewski 6. Maciej Regulewski (obaj TMS Sosnowiec)

PP Poznań

1. Maciej Regulewski ( TMS Sosnowiec) 3. Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice) 8. Bartosz Koniusz (AZS AWF Katowice)

MP Katowice

1. Adam Skrodzki 2. Marcin Koniusz (obaj AZS AWF Katowice) 6. Damian Skubiszewski 8. Maciej Regulewski (obaj TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 1. AZS AWF Katowice 3. TMS Sosnowiec 5. AZS AWF Katowice II 7. TMS Sosnowiec II

PP Katowice

1. Marcin Koniusz (AZS AWF Katowice) 3. Damian Skubiszewski (TMS Sosnowiec)

 

Floret kobiet

Bez sukcesów