90lecie

Medalowe podsumowanie 2021

Mistrzostwa Świata Kadetów

Złoty medal

  • szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik)

Mistrzostwa Świata Juniorów

Brązowe medale

  • szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • szpadzistka Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik)
  • szablista Szymon Hryciuk (AZS AWF Katowice)

Mistrzostwa Polski seniorów

Złote medale:

  • szablistka Zuzanna Cieślar (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
  • szablistki Zagłębiowski Klub Szermierczy (J. Cieślar, Z. Cieślar, J. Dobińska, A. Wątor)
  • szabliści AZS AWF Katowice (S. Hryciuk, M. Lipiński, J. Ociński, T. Pytel)

Srebrne medale:

  • szablistka Agelika Wątor (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
  • szpadzista Aleksander Staszulonek (Piast Gliwice)
  • szablistki TMS Zagłębie Sosnowiec (Z. Lenkiewicz, P. Porada Z. Porada, M. Puda)
  • szpadziści Piast Gliwice (S. Majgier, D. Michalak, M. Nycz, A. Staszulonek)

Brązowe medale:

  • szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • szpadzista Sebastian Majgier (Piast Gliwice)
  • szablista Szymon Hryciuk ( AZS AWF Katowice)
  • szpadziści AZS AWF Katowice (M. Antkiewicz, J. Bulandra, T. Kałuziński, J. Wenglarczyk)
  • szabliści Zagłębiowski Klub Szermierczy (G. Dominik, P. Sosulski, K. Kaczkowski, M. Kochan

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

Złote medale

  • szablistka Zuzanna Cieślar ( Zagłębiowski Klub Szermierczy)
  • szpadzista Damian Michalak (Piast Gliwice)

Brązowe medale

  • szablista Marcin Lipiński ( Zagłębiowski Klub Szermierczy)
  • szabliści AZS AWF Katowice (Miłosz Bończak, Szymon Hryciuk, Marcin Lipiński)

Mistrzostwa Polski juniorów

Złote medale

  • szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • szablistka Julia Cieślar ( Zagłębiowski Klub Szermierczy)
  • szpadzista Tomasz Kałuziński (AZS AWF Katowice)
  • szpadzistki RMKS Rybnik (Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Patrycja Frystacka, Liliana Porwoł)
  • szablistki TMS Zagłębie I Sosnowiec (Karolina Hofman, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuzanna Porada)

Srebrne medale

  • szablistka Zuzanna Porada ( TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • szpadzista Wiktor Wałach (RMKS Rybnik)
  • szablista Szymon Hryciuk ( AZS AWF Katowice)
  • szpadzistki Piast Gliwice (Emilia Korkus, Karolina Staszulonek, Anna Wieczorek, Weronika Kozdęba)
  • szablistki Zagłębiowski Klub Szermierczy (Marta Aksamit, Julia Cieślar, Kalina Kordel, Gabriela Wójcik)
  • szpadziści AZS AWF Katowice (Jan Bulandra, Radosław Jędrzejczyk, Tomasz Kałuziński, Kamil Huwer)

Brązowe medale

  • szpadzistka Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik)
  • szpadzistka Emilia Korkus (Piast Gliwice)
  • szabliści AZS AWF Katowice (Szymon Hryciuk, Krzysztof Kajor, Kacper Kubica, Kacper Zając)

Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych

Złote medale

  • szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • szablistka Zuzanna Porada (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • szpadzistki RMKS Rybnik (A.Klasik, L. Porwoł, A. Korduła, M. Wuzik)
  • szablistki TMS Zagłębie Sosnowiec (A. Siwek, J. Pilewska, P. Porada Z. Porada)
  • szpadziści Piast Gliwice (P. Klytta, K. Olejniczak, W. Rzyczniak, M. Wesołowski)

Srebrne medale

  • szablistka Emilia Habryn (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • szpadzista Kamil Olejniczak(Piast Gliwice)
  • szpadzistki Piast Gliwice (O. Janeczek, E. Korkus, P. Ostrowska, M. Ratyna)

Brązowe medale

  • szpadzistka Magda Ratyna(Piast Gliwice)
  • szablistka Kalina Kordel (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
  • szablistka Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • szpadzista Marcin Żelazny (WLKS Kmicic Częstochowa)
  • szablista Filip Józefowski (Pałac Młodzieży Katowice)
  • szpadzistki UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie (A.Halemba, M. Osadnik, K. Ślęzak, M. Vysotskaya)
  • szablistki Zagłębiowski Klub Szermierczy(M. Aksamit, K. Kordel, A. Sajnóg, G. Wójcik)
  • szabliści TMS Zagłębie Sosnowiec (B. Marker, M. Pardela, K. Raczyński, M. Stefański)

Mistrzostwa Polski Młodzików

Złote medale

  • szpadzistka Magda Ratyna ( Muszkieter Gliwice)
  • szablistki TMS Sosnowiec (Zofia Pieniążek, Amelia Siwek, Alicja Swoboda)
  • szpadzistki Muszkieter Gliwice (Oliwia Janeczek, Maja Majerek, Magda Ratyna, Michalina Szymczyk)

Srebrne medale

  • szpadzistki Piast Gliwice (Kamila Gusta, Wiktoria Jędrzejec, Maria Szczurowska, Julia Szydłowska)
  • szabliści Kolejarz 24 Katowice (Igor Koczwara, Borys Krawczyk, Aleksander Świerz, Maciej Walczak)
  • szpadziści Piast Gliwice (Franciszek Drobczyk, Seweryn Gusta, Błażej Kurowski, Maksymilian Szczepaniak)

Brązowe medale

  • szpadzistka Wiktoria Jędrzejec ( Piast Gliwice)
  • szpadzistka Laura Misiak ( T.S. Górnik Radlin)
  • szablistka Zofia Pieniążek ( TMS Zagłębie Sosnowiec)