Partnerzy

logo slaskie

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Szpada rok 2019

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Gliwice

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Karolina Staszulonek (Piast Gliwice),
  • 2m Katarzyna Knapik (DOSiR Sokolnia Chorzów),
  • 3m Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik),
  • 3m Ewa Kawencka (Piast Gliwice).

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Piast Gliwice,
  • 2m RMKS Rybnik,
  • 3m AZS AWF I Katowice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Kamil Huwer (RMKS Rybnik),
  • 2m Wiktor Wałach (RMKS Rybnik),
  • 3m Robert Buśko (AZS AWF Katowice),
  • 3m Wojciech Rzyczniak (Piast Gliwice).

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m AZS AWF I Katowice,
  • 2m RMKS II Rybnik,
  • 3m RMKS I Rybnik

Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - Siemanowice Śląskie

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Patrycja Frystacka RMKS Rybnik,
  • 2m Bernadeta Majgier Piast Gliwice,
  • 3m Emilia Jaroszek Pałac Młodzieży Katowice,
  • 3m Julia Pieszur AKS Mikołów.

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie,
  • 2m Pałac Młodzieży I Katowice,
  • 3m RMKS I Rybnik.

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Wojciech Rzyczniak Piast Gliwice,
  • 2m Wiktor Wałach RMKS Rybnik,
  • 3m Jan Bulandra AZS AWF Katowice,
  • 3m Jakub Sikorski Muszkieter Gliwice.

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m AZS AWF Katowice,
  • 2m RMKS I Rybnik,
  • 3m Piast I Gliwice.

 

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Rybnik

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Liliana Porwoł (RMKS Rybnik),
  • 2m Emiia Czajka (Górnik Radlin),
  • 3m Zuzanna Wiesner (Muszkieter Gliwice),
  • 3m Katarzyna Ślęzak (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie).

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Górnik Radlin,
  • 2m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie,
  • 3m RMKS Rybnik.

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Czcibor Partyka (Piast Gliwice),
  • 2m Paweł Klytta (Piast Gliwice),
  • 3m Marcin Jabłońśki (UKS Wołodyjowski SIemianowiece Śląskie),
  • 3m Jakub Szóstek (Górnik Radlin).

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m Górnik Radlin,
  • 2m Piast I Gliwice,
  • 3m Piast II Gliwice.

 

 

Szabla rok 2018

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Sosnowiec

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Natalia Walas (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 2m Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Klaudia Kozieł (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Amelia Sałata (ZKS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Szymon Hryciuk (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 2m Marcin Lipiński (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Ksawery Czajkowski(ZKS Sosnowiec)
  • 3m Krzysztof Kajor(Pałac Młodzieży Katowice)

Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - Sosnowiec

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Paulina Porada (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 2m Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Julia Cieślar (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Kalina Kordelasy(ZKS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Ksawery Czajkowski(ZKS Sosnowiec)
  • 2m Oskar Peliński (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Krzysztof Kajor(Pałac Młodzieży Katowice)
  • 3m Szymon Kołtun(ZKS Sosnowiec)

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Katowice

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Zuzanna Porada (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 2m Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Kalina Kordel(ZKS Sosnowiec)
  • 3m Emilia Habryn(TMS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Filip Józefowski (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 2m Michał Pradela (Kolejarz 24 Katowice)
  • 3m Tadeusz Witkowski (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 3m Szymon Kołtun(ZKS Sosnowiec)

 

Szpada rok 2018

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Radlin

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Alicja Klasik (RMKS Rybnik),
  • 2m Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik),
  • 3m Ewa Kawencka (Piast Gliwice),
  • 3m Karolina Staszulonek (Piast Gliwice).

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Piast Gliwice,
  • 2m RMKS Rybnik,
  • 3m BTS Bytom

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Kamil Huwer (RMKS Rybnik)
  • 2m Wacław Bartolewski (Piast Gliwice)
  • 3m Marcin Tumas (RMKS Rybnik)
  • 3m Jan Bulandra (AZS AWF Katowice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m RMKS I Rybnik,
  • 2m RMKS II Rybnik,
  • 3m Piast Gliwice

Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - Siemianowice Śląskie

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Julia Gwóźdź (BTS Bytom),
  • 2m Emilia Korkus (Muszkieter Gliwice),
  • 3m Zofia Piejak (UKS Trójka Radlin),
  • 3m Patrycja Ziętek (BTS Bytom)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Piast Gliwice,
  • 2m Pałac Młodzieży Katowice,
  • 3m Muszkieter Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Robert Buśko (DOSiR Sokolnia Chorzów),
  • 2m Kamil Huwer (RMKS Rybnik),
  • 3m Sebastian Mandrysz (RMKS Rybnik),
  • 3m Bartłomiej Musiolik (RMKS Rybnik)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m RMKS I Rybnik,
  • 2m Piast I Gliwice,
  • 3m RMKS II Rybnik

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Rybnik

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Emilia Korkus (Muszkieter Gliwice)
  • 2m Maja Osadnik (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 3m Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • 3m Anna Tatoj (AZS AWF Katowice)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Muszkieter Gliwice
  • 2m UKS Siemianowice Śląskie
  • 3m RMKS Rybnik

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Wojciech Rzyczniak (Piast Gliwice)
  • 2m Maciej Mucha (Piast Gliwice)
  • 3m Jakub Kurek (UKS Trójka Radlin)
  • 3m Kamil Olejniczak (Piast Gliwice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m Piast I Gliwice
  • 2m UKS Trójka Radlin
  • 3m RMKS Rybnik

 

 

Szpada 2017

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Radlin

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Aleksandra Pernach (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 2m Katarzyna Knapik (DOSiR Sokolnia Chorzów)
  • 3m Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 3m Karolina Staszulonek (Piast Gliwice).

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie,
  • 2m DOSiR Sokolnia Chorzów,
  • 3m Piast Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Damian Michalak (Piast Gliwice)
  • 2m Ryszard Kałuziński (RMKS Rybnik)
  • 3m Bartosz Staszulonek (Piast Gliwice)
  • 3m Robert Szajthauer (Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m Piast I Gliwice,
  • 2m RMKS Rybnik,
  • 3m Górnik I Radlin

Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - Siemianowice Śląskie

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie),
  • 2m Aleksandra Pernach (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie),
  • 3m Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • 3m Julia Kwiecień (Muszkieter Gliwice)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m UKS Wołodyjowski I Siemianowice Śląskie,
  • 2m RMKS Rybnik,
  • 3m Piast Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Robert Buśko (DOSiR Sokolnia Chorzów)
  • 2m Wojciech Śmieja (Górnik Radlin)
  • 3m Marcin Tumas (RMKS Rybnik)
  • 3m Bartłomiej Musiolik (Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m AZS AWF Katowice
  • 2m RMKS Rybnik
  • 3m Górnik I Radlin

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Rybnik

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Bernadeta Majgier (Piast Gliwice)
  • 2m Anna Wieczorek (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Alicja Ostrowska (Piast Gliwice)
  • 3m Zofia Piejak (UKS Trójka Radlin)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m RMKS Rybnik
  • 2m Piast Gliwice
  • 3m Pałac Młodzieży Katowice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Wiktor Wałach (RMKS Rybnik)
  • 2m Jakub Kurek (UKS Trójka Radlin)
  • 3m Miłosz Mazurkiewicz (MDK Nr 1 Bytom)
  • 3m Wojciech Śmieja (Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m MDK NR 1 Bytom
  • 2m Piast Gliwice
  • 3m RMKS I Rybnik

 

Szabla 2017

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Sosnowiec

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Zuzanna Cieślar (ZKS Sosnowiec)
  • 2m Natalia Walas (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Marta Ziomek (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Julia Cieślar (ZKS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Krzysztof Kaczkowski (ZKS Sosnowiec)
  • 2m Mikołaj Górski (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Marcin Lipiński (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Szymon Hryciuk (Pałac Młodzieży Katowice)

Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - Sosnowiec

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Zuzanna Cieślar (ZKS Sosnowiec)
  • 2m Zuzanna Porada (TMS Sosnowiec)
  • 3m Julia Cieślar (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Mikołaj Górski (ZKS Sosnowiec)
  • 2m Łukasz Filipek (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Mateusz Michoń (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Oskar Peliński (ZKS Sosnowiec)

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Katowice

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 2m Klaudia Kozieł (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Zuzanna Porada (TMS Zagłębie Sosnowiec)
  • 3m Paulina Porada (TMS Zagłębie Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Krzysztof Kajor (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 2m Mateusz Matras (IKS Bushido Rybnik)
  • 3m Oskar Związek (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 3m Michał Pradela (Kolejarz 24 Katowice)