90lecie

Szabla 2021

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Katowice

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Amelia Siwek (TMS Sosnowiec)
  • 2m Alicja Swoboda (TMS Sosnowiec)
  • 3m Lena Stawiarz (Kolejarz 24 Katowice)
  • 3m Michalina Walczak (TMS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Igor Koczwara (TMS Sosnowiec)
  • 2m Maciej Walczak (Kolejarz 24 Katowice)
  • 3m Patryk Adamski (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 3m Mateusz Grabis (ZKS Sosnowiec)

Szpada 2021

 Mistrzostwa Śląska Juniorów – Bytom

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • 2m Emilia Korkus (Piast Gliwice)
  • 3m Anna Wieczorek (Piast Gliwice)
  • 3m Antonina Halemba (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m RMKS I Rybnik
  • 2m Piast I Gliwice
  • 3m Piast II Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Wojciech Rzyczniak (Piast Gliwice)
  • 2m Jan Bulandra (AZS AWF Katowice)
  • 3m Patryk Adamczyk (AZS AWF Katowice)
  • 3m Robert Buśko (AZS AWF Katowice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m AZS AWF I Katowice
  • 2m Piast I Gliwice,
  • 3m Piast II Gliwice

 

Mistrzostwa Śląska Juniorów młodszych – Siemianowice Śląskie

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Emilia Korkus (Piast Gliwice)
  • 2m Magda Ratyna (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Antonina Halemba (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 3m Zuzanna Jarosz (Górnik Radlin)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Muszkieter Gliwice
  • 2m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie
  • 3m Piast I Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Wojciech Rzyczniak (Piast Gliwice)
  • 2m Paweł Klytta (Piast Gliwice)
  • 3m Krzysztof Bezuch (RMKS Rybnik)
  • 3m Mikołaj Wesołowski (Piast Gliwice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m Piast I Gliwice
  • 2m RMKS Rybnik
  • 3m Piast II Gliwice

 

Mistrzostwa Śląska Młodzików – Radlin

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Laura Misiak (TS Górnik Radlin)
  • 2m Oliwia Janeczek (Muszkieter Gliwice) 
  • 3m Magda Ratyna (Muszkieter Gliwice) 
  • 3m Maria Szczurowska (Piast Gliwice)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m  Muszkieter Gliwice
  • 2m TS Górnik Radlin
  • 3m Piast Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Błażej Kurowski (Piast Gliwice)
  • 2m Tymoteusz Huwer (RMKS Rybnik)
  • 3m Mateusz Mróz (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Bartosz Wróblewski (TS Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m Piast Gliwice
  • 2m TS Górnik Radlin
  • 3m RMKS Rybnik

Szabla rok 2020

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Katowice

 

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Karolina Hofman (TMS Sosnowiec)
  • 2m Gabriela Wójcik (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Alicja Swoboda (TMS Sosnowiec)
  • 3m Zuzanna Krot (ZKS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Mateusz Stefański (TMS Sosnowiec)
  • 2m Andrzej Działach (Pałac Młodzieży Katowice)
  • 3m Igor Koczwara (TMS Sosnowiec)
  • 3m Grzegorz Kordel (ZKS Sosnowiec)

 

Szpada rok 2020

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Gliwice

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik)
  • 2m Katarzyna Knapik (DOSiR Sokolnia Chorzów)
  • 3m Anna Wieczorek (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Agata Knapik (DOSiR Sokolnia Chorzów)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m RMKS Rybnik,
  • 2m Muszkieter Gliwice,
  • 3m Piast Gliwice,

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Jan Bulandra (AZS AWF Katowice)
  • 2m Wiktor Wałach (RMKS Rybnik)
  • 3m Kamil Huwer (RMKS Rybnik)
  • 3m Radosław Jędrzejczyk (AZS AWF Katowice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m AZS AWF Katowice,
  • 2m Piast Gliwice,
  • 3m RMKS I Rybnik,

 

 

Mistrzostwa Śląska Juniorów młodszych – Siemianowice Śląskie

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • 2m Anna Wieczorek (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Maja Osadnik (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 3m Antonina Halemba (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m RMKS Rybnik,
  • 2m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie,
  • 3m Muszkieter Gliwice,

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Krzysztof Bezuch (RMKS Rybnik)
  • 2m Wiktor Wałach (RMKS Rybnik)
  • 3m Jakub Kurek (TS Górnik Radlin)
  • 3m Wojciech Rzyczniak (Piast Gliwice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m RMKS Rybnik,
  • 2m Piast Gliwice,
  • 3m WLKS Kmicic Częstochowa,

 

Mistrzostwa Śląska Młodzików – Bytom

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Laura Misiak (TS Górnik Radlin)
  • 2m Weronika Kozdęba (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Otylia Bartoszek (UKS Zawisza Katowice)
  • 3m Antonina Halemba (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m Muszkieter I Gliwice
  • 2m TS Górnik Radlin
  • 3m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Szymon Wojciechowski (WLKS Kmicic Częstochowa)
  • 2m Seweryn Gusta (Piast Gliwice)
  • 3m Tymoteusz Huwer (RMKS Rybnik)
  • 3m Franciszek Drobczyk (Piast Gliwice)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m WLKS Kmicic Częstochowa
  • 2m TS Górnik Radlin
  • 3m Piast Gliwice

 

 

Szabla rok 2019

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Katowice

Szabla kobiet indywidualnie:

  • 1m Emilia Habryn (TMS Sosnowiec)
  • 2m Gabriela Wójcik (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Marta Aksamit (TMS Sosnowiec)
  • 3m Julia Pilewska (TMS Sosnowiec)

Szabla mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Michał Pradela (Kolejarz 24 Katowice)
  • 2m Maksymilian Brosch (ZKS Sosnowiec)
  • 3m Bartosz Marker (TMS Sosnowiec)
  • Oskar Związek (Pałac Młodzieży Katowice)