Partnerzy

logo slaskie

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Sędziowie Okręgowi 2019

Lista sędziów posiadających uprawnienia sędziego okręgowego

lp. Nazwisko Imię Miejscowość Nr licencji Data uzyskania uprawnień Broń
1 Oleszyńska Iwona Katowice ŚL-69.06 26.02.2006r szpada
2 Hunger Joanna Mikołów ŚL-72.07 26.02.2006r szpada
3 Skatuła Daniel Radlin ŚL-87.13 26.02.2006r szpada
4 Adamowski Dawid Sosnowiec ŚL-83.08 16.05.2009r szabla
5 Hetman Daria Rybnik ŚL-84.10 16.05.2009r szpada
6 Lis-Dolecka Klaudia Rydułtowy ŚL-90.17 16.05.2009r szpada
7 Głowacka Julia Katowice ŚL-89.21 28.11.2009r szpada
8 Ruszkowska Magdalena Katowice ŚL-89.23 28.11.2009r szpada
9 Nycz Mateusz Gliwice ŚL-89.32 28.11.2009r szpada
10 Ćwioro Krzysztof Bytom ŚL-60.38 28.11.2009r szpada
11 Jędrzejewski Krzysztof Katowice ŚL-66.39 28.11.2009r szpada
12 Jeziorowska Paulina Katowice ŚL-91.40 28.11.2009r szpada
13 Jędryś Marek Gliwice ŚL-74.42 28.11.2009r szpada
14 Wątor Marta Będzin ŚL-87.45 18.01.2011r szabla
15 Puda Marta Sosnowiec ŚL-91.46 18.01.2011r szabla
16 Rak Katarzyna Sosnowiec ŚL-91.47 18.01.2011r szabla
17 Karkosz Jan Katowice ŚL-86.51 18.01.2011r szabla
18 Macionczyk Agata Radlin ŚL-88.53 18.01.2011r szpada
19 Mika Paweł Radlin ŚL-92.57 01.06.2011r szpada
20 Kotas Maciej Rybnik ŚL-93.58 01.06.2011r szpada
21 Brewczyk Maciej Rybnik ŚL-93.59 01.06.2011r szpada
22 Szymańska Martyna Radlin ŚL-89.61 01.06.2011r szpada
23 Grochecka Dominika Mikołów ŚL-90.63 22.03.2012r szpada
25 Naszkowski Kamil Rybnik ŚL-94.65 22.03.2012r szpada
26 Michalewicz Paulina Knurów ŚL-93.66 22.03.2012r szpada
27 Ridzewska Anna Gliwice ŚL-93.67 22.03.2012r szpada
28 Mokrysz Jakub Mikołów ŚL-94.68 22.03.2012r szpada
29 Nycz Magdalena Gliwice ŚL-93.70 22.03.2012r szpada
30 Klimek Stella Katowice ŚL-94.71 22.03.2012r szpada
31 Antkiewicz Mateusz Gliwice ŚL-93.72 22.03.2012r szpada
32 Smółka Mikołaj Katowice ŚL-92.73 22.03.2012r szpada
33 Wystel Marcin Katowice OŚ/941203/0 23.01.2015r szabla
34 Marzec Kamil Sosnowiec OŚ/931007/0 23.01.2015r szabla
35 Ubowska Natalia Sosnowiec OŚ/970228/0 23.01.2015r szabla
36 Wenglarczyk Jan Gliwice OŚ/931227/0 29.11.2015r szpada
38 Chyrek Kasper Bytom OŚ/970516/0 29.11.2015r szpada
39 Skorupa Weronika Radlin OŚ/970926/0 29.11.2015r szpada
40 Elias Wioletta Radlin OŚ/970709/0 29.11.2015r szpada
41 Kosmol Tomasz Gliwice OŚ/970421/0 29.11.2015r szpada
42 Koniusz Piotr Sosnowiec OŚ/920812/0 16.03.2016r szabla
43 Koniusz Bartosz Sosnowiec OŚ/910115/0 16.03.2016r szabla
44 Koniusz Marcin Sosnowiec OŚ/830912/0 16.03.2016r szabla
45 Mikołąjczyk Jakub Mikołów OŚ/980625/0 26.06.2016r szpada
46 Konwicka Izabella Siemianowice Śl OŚ/980627/0 16.10.2016r szpada
47 Serwacka Klaudia Siemianowice Śl OŚ/980430/0 16.10.2016r szpada
48 Niestrój Daniel Gliwice OŚ/950608/0 26.11.2016r szpada
49 Niegowska Julia Gliwice OŚ/981129/0 04.03.2017r szpada
50 Kościelniak Kaja Gliwice OŚ/960829/0 04.03.2017r szpada
51 Bartolewski Wacław Gliwice OŚ/980721/0 04.03.2017r szpada
52 Ćwieląg Tomasz Zabrze OŚ/980213/0 04.03.2017r szpada
53 Adamek Dariusz Gliwice OŚ/830117/0 04.03.2017r szpada
54 Siwoń Aleksandra Rybnik OŚ/970904/0 04.03.2017r szpada
55 Mazanek Karolina Gliwice OŚ/981119/0 04.03.2017r szpada
57 Budziosz Damian Gliwice OŚ/880322/0 04.03.2017r szpada
58 Antoniak Konrad Gliwice OŚ/980602/0 04.03.2017r szpada
59 Swatowska Martyna Katowice OŚ/940708/0 04.03.2017r szpada
60 Szklar Aleksandra Katowice OŚ/950408/0 04.03.2017r szpada
61 Lużyńska Magdalena Katowice OŚ/930803/0 04.03.2017r szpada
62 Matras Michał Rybnik OŚ/810904/0 04.03.2017r szabla
63 Szajthauer Robert Radlin OŚ/990624/0 23.04.2017r szpada
64 Śmieja Sebastian Rybnik OŚ/990925/0 23.04.2017r szpada
65 Hauder Sebastian Radlin OŚ/990222/0 23.04.2017r szpada
66 Kałuziński Ryszard Rybnik OŚ/990901/0 23.04.2017r szpada
67 Fajkis Jarosław Rybnik OŚ/990511/0 23.04.2017r szpada
68 Wąsiewicz Tomasz Rybnik OŚ/990721/0 23.04.2017r szpada
69 Staszulonek Aleksander Gliwice OŚ/930915/0 04.05.2017r szpada
70 Trzepizur Przemysław Rybnik OŚ/960311/0 04.05.2017r szpada
71 Weryk Małgorzata Chorzów OŚ/970424/0 17.03.2018r szpada
72 Dominik Grzegorz Sosnowiec OŚ/830128/0 17.03.2018r szpada
73 Gryt Michał Rybnik OŚ/990815/0 15.09.2018r szpada
74 Pamuła Zuzanna Tychy OŚ/000128/0 15.09.2018r szpada
75 Pernach Aleksandra Siemianowice Śl OŚ/000925/0 15.09.2018r szpada
76 Bilińska Agnieszka Siemianowice Śl OŚ/000203/0 15.09.2018r szpada
77 Liczberska Aneta Siemianowice Śl OŚ/001210/0 16.12.2018r szpada
78 Majewski Piotr Bytom OŚ/001206/0 16.12.2018r szpada
79 Mrochem Patrycja Katowice OŚ/990628/0 24.03.2019r szpada
80 Janicka Weronika Katowice OŚ/990903/0 24.03.2019r szpada
81 Marcol Maciej Bytom OŚ/010625/0 24.03.2019r szpada