Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Sędziowie Okręgowi

Lista sędziów posiadających uprawnienia sędziego okręgowego

lp. Nazwisko Imię Miejscowość Nr licencji Data uzyskania uprawnień Broń
1 Oleszyńska Iwona Katowice ŚL-69.06 26.02.2006 szpada
2 Hunge Joanna Mikołów ŚL-72.07 26.02.2006 szpada
3 Skatuła Daniel Radlin ŚL-87.13 26.02.2006 szpada
4 Adamowski Dawid Sosnowiec ŚL-83.08 16.05.2009 szabla
5 Hetman Daria Rybnik ŚL-84.10 16.05.2009 szpada
6 Głowacka Julia Katowice ŚL-89.21 28.11.2009 szpada
7 Ruszkowska Magdalena Katowice ŚL-89.23 28.11.2009 szpada
8 Nycz Mateusz Gliwice ŚL-89.32 28.11.2009 szpada
9 Ćwioro Krzysztof Bytom ŚL-60.38 28.11.2009 szpada
10 Jędrzejewski Krzysztof Katowice ŚL-66.39 28.11.2009 szpada
11 Jeziorowska Paulina Katowice ŚL-91.40 28.11.2009 szpada
12 Jędryś Marek Gliwice ŚL-74.42 28.11.2009 szpada
13 Wato Marta Będzin ŚL-87.45 18.01.2011 szabla
14 Puda Marta Sosnowiec ŚL-91.46 18.01.2011 szabla
15 Rak Katarzyna Sosnowiec ŚL-91.47 18.01.2011 szabla
16 Karkosz Jan Katowice ŚL-86.51 18.01.2011 szpada
17 Macionczyk Agata Radlin ŚL-88.53 18.01.2011 szpada
18 Mika Paweł Radlin ŚL-92.57 01.06.2011 szpada
19 Kotas Maciej Rybnik ŚL-93.58 01.06.2011 szpada
20 Brewczyk Maciej Rybnik ŚL-93.59 01.06.2011 szpada
21 Szymańska Martyna Radlin ŚL-89.61 01.06.2011 szpada
22 Grochecka Dominika Mikołów ŚL-90.63 22.03.2012 szpada
23 Fajkis Krystian Rybnik ŚL-94.64 22.03.2012 szpada
24 Naszkowski Kamil Rybnik ŚL-94.65 22.03.2012 szpada
25 Michalewicz Paulina Knurów ŚL-93.66 22.03.2012 szpada
26 Ridzewska Anna Gliwice ŚL-93.67 22.03.2012 szpada
27 Mokrysz Jakub Mikołów ŚL-94.68 22.03.2012 szpada
28 Nycz Magdalena Gliwice ŚL-93.70 22.03.2012 szpada
29 Klimek Stella Katowice ŚL-94.71 22.03.2012 szpada
30 Antkiewicz Mateusz Gliwice ŚL-93.72 22.03.2012 szpada
31 Smółka Mikołaj Katowice ŚL-92.73 22.03.2012 szpada
32 Wystel Marcin Katowice OŚ/941203/0 23.01.2015 szabla
33 Marzec Kamil Sosnowiec OŚ/931007/0 23.01.2015 szabla
34 Ubowska Natalia Sosnowiec OŚ/970228/0 23.01.2015 szabla
35 Wenglarczyk Jan Gliwice OŚ/931227/0 29.11.2015 szpada
36 Szlama Patryk Gliwice OŚ/960318/0 29.11.2015 szpada
37 Chyrek Kaspe Bytom OŚ/970516/0 29.11.2015 szpada
38 Skorupa Weronika Radlin OŚ/970926/0 29.11.2015 szpada
39 Elias Wioletta Radlin OŚ/970709/0 29.11.2015 szpada
40 Kosmol Tomasz Gliwice OŚ/970421/0 29.11.2015 szpada