Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Medalowe podsumowanie roku 2016

medaleMistrzostwa Europy Juniorów – Nowy Sad

Szabla kobiet
III miejsce – Karolina Cieślar - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec

Mistrzostwa Europy młodzieżowców U-23 – Płowdiw

Szpada kobiet
III miejsce - Martyna Swatowska - AZS AWF Katowice

Szpada mężczyzn
III miejsce Mateusz Antkiewicz – AZS AWF Katowice

Mistrzostwa Polski 2016

Mistrzostwa Polski seniorów

Szabla mężczyzn
I miejsce Adam Skrodzki AZS AWF Katowice
III miejsce Piotr Koniusz MKS Fortis Sosnowiec

Drużynowo
I miejsce AZS AWF Katowice

Szabla kobiet
III miejsce Marta Puda TMS Sosnowiec

Drużynowo
III miejsce ZKS Sosnowiec

Szpada mężczyzn
III miejsce Marcel Baś Piast Gliwice

Drużynowo
II miejsce Piast I Gliwice
III miejsce Piast II Gliwice

Szpada kobiet
Drużynowo
I miejsce AZS AWF I Katowice

Mistrzostwa Polski młodzieżowców

Szabla mężczyzn
III miejsce Michał Kochan ZKS Sosnowiec

Drużynowo
III miejsce AZS AWF Katowice

Szabla kobiet
I miejsce Angelika Wątor ZKS Sosnowiec
II miejsce Karolina Cieślar ZKS Sosnowiec
III miejsce Karolina Walczak ZKS Sosnowiec

Drużynowo
II miejsce ZKS Sosnowiec

Szpada mężczyzn
I miejsce Mateusz Antkiewicz AZS AWF Katowice
III miejsce Jan Wenglarczyk AZS AWF Katowice

Drużynowo
I miejsce AZS AWF Katowice
II miejsce Górnik Radlin

Szpada kobiet
III miejsce Martyna Swatowska AZS AWF Katowice

Drużynowo
II miejsce AZS AWF Katowice

Mistrzostwa Polski juniorów

Szabla kobiet
II miejsce Karolina Cieślar ZKS Sosnowiec

Drużynowo
I miejsce ZKS Sosnowiec

Szabla mężczyzn
III miejsce Krzysztof Kaczkowski ZKS Sosnowiec

Szpada mężczyzn
II miejsce Bartosz Staszulonek Piast Gliwice
III miejsce Daniel Marcol TS Górnik Radlin
III miejsce Patryk Szlama Piast Gliwice

Drużynowo
I miejsce Piast I Gliwice
III miejsce Górnik I Radlin

Szpada kobiet
I miejsce Anna Mroszczak RMKS Rybnik
III miejsce Agata Knapik DOSiR Sokolnia Chorzów
III miejsce Karolina Mazanek Muszkieter Gliwice

Drużynowo
II miejsce Muszkieter Gliwice

Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM)

Szabla kobiet
I miejsce Zuzanna Cieślar ZKS Sosnowiec
II miejsce Anna Łukasik TMS Sosnowiec

Drużynowo
I miejsce ZKS Sosnowiec

Szabla mężczyzn
III miejsce Piotr Sosulski ZKS Sosnowiec

Drużynowo
III miejsce ZKS Sosnowiec

Szpada mężczyzn
III miejsce Robert Szajthauer TS Górnik Radlin

Drużynowo
I miejsce RMKS Rybnik

Szpada kobiet
I miejsce Barbara Brych UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie

Drużynowo
III miejsce Piast Gliwice

Mistrzostwa Polski młodzików

Szabla Dziewcząt
II miejsce Julia Cieślar ZKS Sosnowiec

Drużynowo
I miejsce TMS I Sosnowiec
III miejsce TMS II Sosnowiec

Szabla chłopców
I miejsce Szymon Hryciuk Pałac Młodzieży Katowice

Drużynowo
I miejsce ZKS Sosnowiec
II miejsce Pałac Młodzieży Katowice

Szpada dziewcząt
I miejsce Oliwia Włoczka BTS Bytom
III miejsce Natalia Rakoczy Pałac Młodzieży Katowice
III miejsce Karolina Staszulonek Piast Gliwice

Drużynowo
I miejsce BTS Bytom
II miejsce RMKS Rybnik

 

GRATULUJEMY