III Puchar Polski Juniorów Sosnowiec 2015

Hala Widowiskowo- Sportowa w Sosnowcu 10.01.2015 r. była areną zmagań Puchar Polski juniorów w szabli kobiet i mężczyzn. W szabli kobiet, w której wystartowały 33 zawodniczki, zwyciężyła Karolina Kaleta (AZS-AWF Warszawa), która w finale pewnie pokonała Martę Mazurek (KKSZ KONIN) 15:6. Trzecie miejsca zajęły Karolina Cieślar (TMS Sosnowiec) i Patrycja Pałczyńska (AZS-AWF Warszawa). W finałowej ósemce miejsce VI wywalczyła jeszcze jedna przedstawicielka śląskiego klubu Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec).

Natomiast w szabli mężczyzn, w stawce 55 zawodników zwyciężył Jakub Jaskot (O.Ś. AZS Poznań), pokonując w ostatnim pojedynku finałowym Jakuba Świerka (KKSZ Konin) 15:12. Miejsca trzecie zajęli Mateusz Godlewski (KKSZ Konin) i Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec).