I Puchar Polski Seniorów w szpadzie - Radlin 2014

Z końcem roku Dom Sportu w Radlinie był areną zmagań najlepszych szpadzistek i szpadzistów w Pucharach Polski.

W dniach 13-14.12.2014 rozegrany został Puchar Polski seniorów. W pierwszym dniu zawodów, w którym rywalizowały 64 szpadzistki, zwyciężyła Renata Knapik-Miazga (KKS Kraków). Krakowianka wyprzedziła koalicję zawodniczek z AZS-AWF Warszawa, które zajęły kolejne cztery miejsca. Druga po porażce w finale 9:15 była Magdalena Pawłowska. Na trzecich miejscach stanęły Magdalena Piekarska i Kamila Pytka. Najwyższe miejsce ze śląskich szpadzistek wywalczyła Dominika Mosler (T.S. Górnik Radlin) zajmując VI miejsce. W drugim dniu zawodów w którym rywalizowało 105 szpadzistów zwyciężył Seweryn Brzozowski (STSZERM Legia Warszawa), który w finale pokonał reprezentanta Wenezuelii Jesusa Limardo 15:12. Trzecie miejsca przypadły Michałowi Adamkowi (AZS-AWF Wrocław) i Danielowi Niestrój (Piast Gliwice). W finałowej ósemce bardzo dobre VIII miejsce zajął Mateusz Antkiewicz (AZS-AWF Katowice).