Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Podsumowanie roku 2013 - wyniki w zawodach krajowych

Młodzicy

Mistrzostwa Polski – Wrocław, Warszawa

Szpada kobiet:
1. Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice)   3. Katarzyna Bielecka (AZS AWF Katowice)
3. Julia Kyrcz (Piast Gliwice) 6. Maria Gajówka (Pałac Młodzieży Katowice) 8. Katarzyna Majgier (Piast Gliwice)

Drużynowo: 2. Sokolnia Chorzów 3. Piast Gliwice

Szpada mężczyzn:
3. Sebastian Hauder  6.Szymon Grobelny (obaj UKS Trójka Radlin)

Drużynowo: 1. Piast Gliwice 2. UKS Trójka Radlin  8. UKS Trójka II Radlin

Szabla kobiet:
5. Zuzanna Cieślar  7. Anna Łukasik (obie TMS Sosnowiec)
Drużynowo:  2. TMS  Sosnowiec  7. Kolejarz 24 Katowice

Szabla mężczyzn:

Drużynowo:  1. TMS Sosnowiec

Juniorzy młodsi

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Łódź

Szpada kobiet:
1. Justyna Jagiełko  2.Adrianna Szolke (obie Pałac Młodzieży Katowice)  3. Anna Mroszczak (RMKS Rybnik) 3. Michalina Rucińska (Pałac młodzieży Katowice)

Drużynowo: 2. Pałac Młodzieży Katowice 5. Górnik Radlin 7. Pałac Młodzieży II Katowice

Szpada mężczyzn:
2. Patryk Szlama (Piast Gliwice) 3.Piotr Kapała (UKS Kosynier Gliwice)  3. Daniel Marcol  5. Tomasz Smoleń (obaj Górnik Radlin) 8. Tomasz Kosmol (Piast Gliwice)

Drużynowo: 2. Górnik Radlin 3. Piast Gliwice 4. UKS Kosynier Gliwice 5. Piast II Gliwice

Szabla kobiet:
2. Karolina Cieślar  3. Anna Cios (obie TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 1. TMS I Sosnowiec 5. TMS II Sosnowiec 8. Kolejarz 24 Katowice

Szabla mężczyzn:
5. Kamil Groniecki  (TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 2. TMS Sosnowiec 7. Pałac Młodzieży Katowice

Juniorzy

Mistrzostwa Polski – Warszawa, Gliwice

Szpada kobiet:
5. Jagoda Zagała (Piast Gliwice)  7. Stella Klimek 8. Magdalena Lużyńska (obie AZS AWF Katowice)

Drużynowo: 2. Piast Gliwice 4. AZS AWF Katowice 6. Pałac Młodzieży II Katowice

Szpada mężczyzn:
1. Sebastian Majgier  2. Daniel Niestrój (obaj Piast Gliwice)   3.Mateusz Antkiewicz (AZS AWF Katowice)  5. Krzysztof Rokosz 6. Jan Wenglarczyk (obaj Muszkieter Gliwice)

Drużynowo: 2. Górnik Radlin 3. Piast Gliwice 4. AZS AWF Katowice 5. RMKS Rybnik 6. Muszkieter Gliwice

Szabla kobiet:
1. Angelika Wątor 2. Karolina Cieślar  3. Karolina Walczak  3. Pamela Warszawska  (wszystkie TMS Sosnowiec)

Drużynowo: 3. TMS I Sosnowiec  4. TMS II Sosnowiec

Szabla mężczyzn:
2. Michał Kochan  (TMS Sosnowiec) 6. Jakub Ociński (AZS AWF Katowice)

Drużynowo: 1. AZS AWF Katowice  4. TMS Sosnowiec

Młodzieżowcy

Mistrzostwa Polski młodzieżowców - Nowy Dwór Mazowiecki

Szpada kobiet:
8. Angelika Marszołek (Piast Gliwice)

Drużynowo: -

Szpada mężczyzn:

Drużynowo: 3. Piast Gliwice
Szabla kobiet:
3. Marta Puda (TMS Sosnowiec) 6. Magdalena Pasternak(AZS AWF Katowice) 8. Katarzyna Rak (TMS Sosnowiec)
Drużynowo:  3. TMS  Sosnowiec

Szabla mężczyzn:
1. Maciej Regulewski (TMS Sosnowiec)    6. Piotr Koniusz 7. Bartosz koniusz (obaj AZS AWF Katowice)
Drużynowo:  3. TMS Sosnowiec 5. AZS AWF Katowice

Seniorzy

Mistrzostwa Polski - Śrem

Szpada mężczyzn:
3. Mateusz Antkiewicz (AZS AWF Katowice) 5. Jan Wenglarczyk(Muszkieter Gliwice)  6. Dariusz Zieliński (Piast Gliwice)
Drużynowo: 4. Piast Gliwice 7. Piast II Gliwice  8. Górnik Radlin
Szpada kobiet:
2. Dominika Mosler  8. Karolina Mrochem (obie AZS AWF Katowice)
Drużynowo: 4 . AZS AWF I Katowice 6. AZS AWF II Katowice
Szabla mężczyzn:
1. Adam Skrodzki  2. Jakub Ociński (obaj AZS AWF Katowice) 6. Michał Kochan (TMS Sosnowiec)

Drużynowo:  2. AZS AWF Katowice 5. Fortis Sosnowiec 6. TMS Sosnowiec

Szabla kobiet:
3. Marta Puda  6. Angelika Wątor  7. Marta Wątor (wszystkie TMS Sosnowiec) 8. Magdalena Pasternak (AZS AWF Katowice)

Drużynowo:  2. TMS I Sosnowiec 5. TMS II Sosnowiec