Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Mistrzostwa Śląska Młodzików Częstochowa 2013

Częstochowa 22.09.2013 r.

 Wyniki Mistrzostw Śląska Młodzików

Częstochowa 2013

Szpada kobiet:

1 BRYCH Barbara UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.
2 KYRCZ Julia PIAST GLIWICE
3 KAWENCKA Ewa PIAST GLIWICE
3 PERNACH Aleksandra UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.
5 KUŚKA Patrycja T.S. GÓRNIK RADLIN
6 MUSIAŁ Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
7 MICHALESKUL Julia PIAST GLIWICE
8 ŚLIWIŃSKA Paulina DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW

9 GAJÓWKA Maria PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
10 MROCHEM Patrycja AZS AWF KATOWICE
11 KNAPIK Katarzyna DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW
12 NYCZ Aleksandra PIAST GLIWICE
13 KNAPIK Agata DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW
14 STEBEL Ewa T.S. GÓRNIK RADLIN
15 BILIŃSKA Agnieszka PIAST GLIWICE
16 JAROSZEK Aleksandra PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE


17 BANASZAK Barbara PIAST GLIWICE
18 JĘDRZEJEWSKA Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
19 KALETA Karolina WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
20 TUREK Kornelia WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
21 MIKLAS Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE

Szpada kobiet drużynowo

1 PIAST I GLIWICE
2 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW
3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
4 PIAST II GLIWICE

Szpada mężczyzn:

1 MICHALAK Damian PIAST GLIWICE
2 CELTA Mikołaj BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERM
3 GROBELNY Szymon T.S. GÓRNIK RADLIN
3 KIEDROWSKI Rafał UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.
5 WŁODARSKI Paweł UKS KOSYNIER GLIWICE
6 SZAJTHAUER Robert T.S. GÓRNIK RADLIN
7 ŚMIEJA Sebastian T.S. GÓRNIK RADLIN
8 BAR Michał PIAST GLIWICE
9 TUREK Jan PIAST GLIWICE
10 FAJKIS Jarosław RMKS RYBNIK
11 KAŁUZIŃSKI Ryszard RMKS RYBNIK
12 KOTULSKI Przemysła T.S. GÓRNIK RADLIN
13 BIAŁAS Maciej RMKS RYBNIK
14 MENTAL Karol T.S. GÓRNIK RADLIN
15 GŁOWACKI Mikołaj WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA
16 KRAWIEC Jacek T.S. GÓRNIK RADLIN
17 JANIK Krzysztof PIAST GLIWICE
18 CEBO Kacper UKS KOSYNIER GLIWICE
19 GAJEWSKI Jan PIAST GLIWICE
20 STOLARSKI Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.


21 PANKIEWICZ Karol PIAST GLIWICE
22 CHLEBIEJ Ivo PIAST GLIWICE
23 NOSAL Tomasz UKS TRÓJKA RADLIN
24 HUWER Kamil UKS TRÓJKA RADLIN
25 WESOŁOWSKI Michał PIAST GLIWICE
26 MUSIOLIK Bartłomiej UKS TRÓJKA RADLIN

27 WŁODARCZYK Jan UKS TRÓJKA RADLIN

Szpada mężczyzn drużynowo:

1 T.S. GÓRNIK I RADLIN
2 PIAST I GLIWICE
3 RMKS RYBNIK
4 T.S. GÓRNIK II RADLIN
5 PIAST II GLIWICE
6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.
7 UKS TRÓJKA RADLIN