Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej 05-06.10.2013

SZPADA DZIEWCZĄT

juniorki młodsze:

1. MROSZCZAK Anna (RMKS Rybnik)
2. Skrzypczak Wiktoria (MKS Kusy Szczecin)
3. Kolanko Julia (UKS Sokolik Krosno)
3. SIWOŃ Aleksandra (TS Górnik Radlin)
5. MAZANEK Karolina (Muszkieter Gliwice)
6. Darda Rozalia (MKS Kusy Szczecin)
7. Biela Karolina (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
8. Owsianko Nikola (MKS Kusy Szczecin)

 

młodziczki:

1. KAWENCKA Ewa (Piast Gliwice)
2. BRYCH Barbara (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl.)
3. MUSIAŁ Anna (Pałac Młodzieży Katowice)
3. Wróblewska Agata (Kolejarz Wrocław)
5. Rożniecka Barbara (PTG Sokół Mielec)
6. KWIECIEŃ Julia (Muszkieter Gliwice)
7. Forczek Klaudia (PTG Sokół Mielec)
8. Pawłowska Dominika

dzieci:

1. GWÓD Julia (BTS)
2. KUKA Aleksandra (UKS Trójka Radlin)
3. PĘKAŁA Beata (RMKS Rybnik) oraz ZIĘTEK Patrycja (BTS)
5. STASZULONEK Karolina (Piast Gliwice)
6. Wiktor Weronika (PTG Sokół Mielec)
7. WŁOCZKA Oliwia (BTS)
8. SZWAJCA Hanna (Pałac Młodzieży Katowice)

 

SZPADA CHŁOPCÓW:

juniorzy młodsi:

1. Lubieniecki Wojciech (PTG Sokół Mielec)
2. Kolańczyk Wojciech (UKS Irwin Manieczki)
3. CICHACZEWSKI Bartłomiej (TS Górnik Radlin)
3. MARCOL Daniel (TS Górnik Radlin)
5. KOSMOL Tomasz (Piast Gliwice)
6. KRZEMIŃSKI Antoni (Kmicic Częstochowa)
7. NIKIEL Marcin i MICHALAK Damian (obaj Piast Gliwice)

młodzicy:

1. CHLEBIEJ Ivo (Piast Gliwice)
2. KOTULSKI Przemysław (TS Górnik Radlin)
3. Piłat Mateusz (MKS Gryf Mielec)
3. Szurlej Bartłomiej (Kolejarz Wrocław)
5. BIAŁAS Maciej (RMKS Rybnik)
6. Rachwalik Michał (UKS Start Opole)
7. Koc Franciszek (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
8. Noganowicz Karol (Kolejarz Wrocław)

dzieci:

1. BUKO Robert (DOSiR Sokolnia Chorzów)
2. Radosz Mikołaj (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
3. Cieślik Jakub (PKSZerm Warszawa)
3. Socha Jan (PKSZerm Warszawa)
5. Cnotalski Przemysław (Zerwikaptur Kraków)
6. Sikorski Jakub (Muszkieter Gliwice)
7. Filek Daniel (SKS Grass-Hopper Kalwaria)
8. Gramza Maciej (KS Szpada Wrocław)