90lecie

Kadra Wojewódzka 2021 - Junior

Kadra wojewódzka 2020 - kategoria wiekowa - Junior

Lp. Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Gwóźdź Julia k 02082901. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Kwapisz
2. Ziętek Patrycja k 02041700. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
3. Frystacka Patrycja k 03110100. RMKS Rybnik Rybnik szpada A.Fajkis
4. Rakoczy Natalia k 02110600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
5. Roskosz Anna k 03120800. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
6. Kwiecień Julia k 01073000. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
7. Sadowska Paulina k 02060802. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
8. Piątek Magdalena k 03071203. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
9. Cieślar Julia k 02032700. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla T. Dominik
10. Kozieł Klaudia k 03021802. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Skubiszewski
11. Zając Ewa k 03041300. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M.Skubiszewska
12. Jędrzejczyk Radosław m 02080401. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada P.Bortel
13. Wałach Wiktor m 03091301. RMKS Rybnik Rybnik szpada A.Fajkis
14. Mandrysz Sebastian m 02071201. RMKS Rybnik Rybnik szpada A.Fajkis
15. Sojka Dominik m 02120201. RMKS Rybnik Rybnik szpada M.Gryt
16. Kardaszewicz Jan m 01092300. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M.Chudzikiewicz
17. Migas Piotr m 02041300. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M.Julczewski
18. Mazurkiewicz Miłosz m 03060402. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada P.Bortel
19. Kajor Krzysztof m 03020600. KS AZS AWF Katowice Katowice szabla K.Brol
20. Peliński Oskar m 00021902. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G.Dominik
21. Hryciuk Szymon m 02082400. KS AZS AWF Katowice Katowice szabla K.Brol
22. Sowula Rafał m 03021401. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla A.Bil
23. Miziura Mikołaj m 03092602. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K.Brol
24. Pines Anna k 02021100. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk-Białecka
25. Malczok Karolina k 03050900. UKS Trójka Radlin Radlin szpada A.Maciończyk
26. Stypiński Kinga k 03031701. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
27. Nowicka Małgorzata k 02111100. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
28. Huwer Kamil m 01072500. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada P.Bortel
29. Nowak Adrian m 02112803. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G.Dominik
30. Kubica Kacper m 01060102. KS AZS AWF Katowice Katowice szabla R.Czaja