90lecie

Kadra Wojewódzka 2021 - Junior Młodszy

Kadra wojewódzka 2021 - kategoria wiekowa - Junior Młodszy

Lp. Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Kobylnicka Michalina k 04010800. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
2. Halemba Antonina k 06102400. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
3. Osadnik Maja k 04032700. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
4. Jaroszek Emilia k 04092101. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk-Białecka
5. Tatoj Anna k 04061400. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
6. Ślęzak Katarzyna k 05032300. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
7. Porwoł Lilianna k 06052400. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
8. Reil Kaja k 06062100. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
9. Kozbęda Weronika k 06062900. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
10. Makowska Agnieszka k 04022400. AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
11. Czajka Emilia k 05021300. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
12. Kwapisz Amelia k 05032000. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
13. Korduła Antonina k 05111800. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
14. Bogacz Pola k 04111302. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
15. Lenkiewicz Zuzanna k 04082200. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
16. Kordel Kalina k 04083102. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
17. Sałata Amelia k 04102503. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
18. Porada Zuzanna k 04042501. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
19. Porada Paulina k 04042502. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
20. Sajnóg Agata k 05042204. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M.Kochan
21. Hofman Karolina k 06102801. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Skubiszewski
22. Wójcik Gabriela k 06011304. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G.Dominik
23. Habrym Emilia k 05012401. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Skubiszewski
24. Aksamit Marta k 06031400. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
25. Pilewska Julia k 05070702. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
26. Szałwińska Julia k 06053000. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla M.Kochan
27. Bezuch Krzysztof m 04052000. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
28. Parafiniuk Łukasz m 04122201. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła
29. Rzyczniak Wojciech m 04052600. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M.Chudzikiewicz
30. Wesołowski Mikołaj m 04092301. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M.Chudzikiewicz
31. Kurek Jakub m 04060500. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada A.Mnich
32. Żelazny Marcin m 04121900. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła
33. Sojka Adam m 05122000. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
34. Kapias Augustyn m 05011404. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
35. Partyka Czcibor m 05053000. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M.Julczewski
36. Puchała Mikołaj m 05010500. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła
37. Szóstek Jakub m 05021400. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada A.Mnich
38. Klytta Paweł m 05012800. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M.Chudzikiewicz
39. Brosch Maksymilian m 05040502. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
40. Pardela Michał m 05070900. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla B.Koniusz
41. Józefowski Filip m 04021601. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K.Brol
42. Marker Bartosz m 05091101. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla B.Koniusz
43. Raczyński Kajetan m 05090803. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla A.Bil
44. Stefański Mateusz m 06011600. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla B.Koniusz
45. Działach Andrzej m 06032301. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K.Brol
46. Kordel Grzegorz m 06101100. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
47. Ficek Paweł m 04012102. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K.Brol
48. Związek Oskar m 05102402. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K.Brol
49. Adamska Martyna k 04081300. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
50. Drobczyk Pola k 05091403. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
51. Zuzulak Anastazja k 05122703. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
52. Ostrowska Paulina k 06041200. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
53. Przywara Julia k 05102602. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
54. Wuzik Maja k 06031401. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
55. Bartoszek Otylia k 06022201. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
56. Jarosz Zuzanna k 06112200. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
57. Mężyk Oliwia k 06101001. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
58. Olejniczak Kamil m 04102900. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
59. Jabłoński Marcin m 06121701. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada M.Halemba
60. Wojciechowski Szymon m 06080900. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła
61. Woźniak Bartosz m 06020800. RMKS Rybnik Rybnik szpada M.Gryt
62. Misztela Julian m 05120902. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła