90lecie

Kadra Wojewódzka 2021 - Młodzik

Kadra wojewódzka 2021 - kategoria wiekowa - Młodzik

Lp. Nazwisko imię Płeć Licencja PZS Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Ratyna Magda k 07030100. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P.Markowicz
2. Majerek Maja k 05062800. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P.Markowicz
3. Szymczyk Michalina k 07030100. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P.Markowicz
4. Janeczek Oliwia k 08012800. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P.Markowicz
5. Sadowska Amelia k 08061600. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K.Ćwioro
6. Żabka Paulina k 08071701. RMKS Rybnik Rybnik szpada M.Gryt
7. Dobryłko Natalia k 08081700. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N.Markowska
8. Górka Julia k 08030400. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A.Marszołek
9. Vysotskaya Maryjia k 07042501. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl Siemianowice Śląskie szpada M.Halemba
10. Misiak Laura k 07071100. T.S.Górnik Radlin Radlin szpada D.Mosler-Plura
11. Pukowiec Alicja k 07031900. T.S.Górnik Radlin Radlin szpada D.Mosler-Plura
12. Dyl Roksana k 08081400. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A.Marszołek
13. Gusta Kamila k 08090200. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W.Kozioł
14. Jędrzejec Wiktoria k 07010400. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W.Kozioł
15. Szydłowska Julia k 08060801. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W.Kozioł
16. Swoboda Alicja k 07020600. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
17. Pieniążek Zofia k 07082400. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
18. Walczak Michalina k 09090900. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
19. Siwek Amelia k 08042100. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M.Skubiszewska
20. Damek Emilia k 07042402. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G.Dominik
21. Gogoła Oliwia k 07022704. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
22. Krot Zuzanna k 07070701. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
23. Koch Nadia k 08052401. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M.Skubiszewska
24. Nowosińska Natalia k 08051902. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
25. Nowak Maja k 09112301. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Skubiszewski
26. Stawiarz Lena k 07072102. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
27. Krot Olga k 09070701. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
28. Czerwińska Kaja k 09072802. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Skubiszewski
29. Hudy Bartosz m 08022900. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Skubiszewski
30. Koczwara Igor m 07011300. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
31. Adamski Patryk m 08021200. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla Marcin Wystel
32. Krawczyk Borys m 07061500. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
33. Kajda Franciszek m 08092701. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K.Brol
34. Walczak Maciej m 07091700. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
35. Wiśniewski Nikodem m 07070601. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
36. Korzeniowski Mikołaj m 08031600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla M.Wystel
37. Wiśniewski Oskar m 07070600. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
38. Świerz Aleksander m 07061303. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
39. Grabis Mateusz m 07052200. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G.Dominik
40. Kieca Jakub m 08020506. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
41. Szacior Kamil m 09022400. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła
42. Wojtania Jan m 07101600. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A. Zaguła
43. Kalota Dominik m 10061601. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A. Zaguła
44. Wróblewski Bartosz m 07010500. T.S.Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
45. Wilk Dominik m 08011700. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
46. Kurowski Błażej m 07032400. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
47. Gusta Seweryn m 07031400. GKS Piast Gliwice Glkiwice szpada S. Majgier
48. Drobczyk Franciszek m 07092600. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W. Kozioł
49. Sienkowski Nikodem m 08101005. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A. Zaguła
50. Wojciechowski Mikołaj m 09042900. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada D. Radziejewski
51. Kaczmarczyk Jeremi m 08080500. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Zacharzewska
52. Wronka Stanisław m 07013000. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Zacharzewska
53. Kwapisz Oliwier m 08121102. T.S.Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler - Plura
54. Nowakowski Jan m 07120300. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada D. Radziejewski
55. Zając Maria k 08030601. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P.Markowicz
56. Nikodem Martyna k 09082100. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P.Markowicz
57. Sowińska Dominika k 09111400. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N.Markowska
58. Michalska Lena k 08083101. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A.Marszołek
59. Dzięciołowska Zofia k 09091500. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A.Marszołek
60. Szczurowska Maria k 09032600. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W.Kozioł
61. Staszulonek Emilia k 09013000. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W.Kozioł
62. Gramcow Zofia k 09061700. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
63. Szymiczek Lilianna k 09007110. IKS Rybnik Rybnik szabla M.Matras
64. Ciociorko Kinga k 07121001. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
65. Zamośny Oskar m 08030701. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
66. Matura Michał m 07091001. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
67. Dudek Dawid m 07090101. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
68. Całko Szymon m 08112800. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A. Zaguła
69. Ciapała Bartosz m 08072401. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
70. Woźniak Mateusz m 09080600. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
71. Zdarzałek Kacper m 08121500. T.S.Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler - Plura
72. Starczewski Filip m 09030201. WLKS Kmicic Częstochowa Częstochowa szpada A.Zaguła
73. Romanik Miłosz m 09080900. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
74. Zakrzewski Antoni m 08042400. WLKS Kmicic Częstochowa szpada D. Radziejewski
75. Sławiński Łukasz m 08072200. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Zacharzewska
76. Garncarz Weronika k 08120700. UKS MOS Będzin Będzin szabla M.Skubiszewska
77. Bieńczak Natalia k 09123000. UKS MOS Będzin Będzin szabla D.Skubiszewski
78. Manterys Karolina k 08070902. UKS MOS Będzin Będzin szabla M.Skubiszewska
79. Ziętek Magdalena k 10061004. UKS MOS Będzin Będzin szabla M.Skubiszewska
80. Pokusaj Diana k 10121401. UKS MOS Będzin Będzin szabla D.Skubiszewski
81. Sosnica Jagoda k 10120902. UKS MOS Będzin Będzin szabla M.Skubiszewska
82. Mołd Nadia k 10071600. UKS MOS Będzin Będzin szabla D.Skubiszewski
83. Góra Sergiusz m 09061900. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
84. Huwer Tymoteusz m 07060100. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt