90lecie

Kadra Wojewódzka 2020 - Junior Młodszy

Kadra wojewódzka 2020 - kategoria wiekowa - Junior Młodszy

Lp. Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Klasik Alicja k 04021400. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
2. Zgryźniak Kinga k 03062201. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
3. Wieczorek Anna k 03052002. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
4. Korkus Emilia k 04093000. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
5. Kobylnicka Michalina k 04010800. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
6. Frystacka Patrycja k 03110100. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
7. Osadnik Maja k 04032700. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
8. Ślęzak Katarzyna k 05032300. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
9. Jaroszek Emilia k 04092101. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk-Białecka
10. Krause Marta k 03120801. UKS Trójka Radlin Radlin szpada A. Maciończyk
11. Piątek Magdalena k 03071203. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
12. Tatoj Aleksandra k 04061400. AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
13. Wałach Wiktor m 03091301. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
14. Bezuch Krzysztof m 04052000. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
15. Parafiniuk Łukasz m 04122201. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada A. Zaguła
16. Rzyczniak Wojciech m 04052600. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
17. Wesołowski Mikołaj m 04092301. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
18. Kurek Jakub m 04060500. TS Górnik Radlin Radlin szpada A. Mnich
19. Żelazny Marcin m 04121900. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada A. Zaguła
20. Sojka Adam m 05122000. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
21. Kapias Augustyn m 05011404. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
22. Olejniczak Kamil m 04102900. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
23. Puchała Mikołaj m 05010500. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada A. Zaguła
24. Krzemiński Jędrzej m 03091300. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada A. Zaguła
25. Klytta Paweł m 05012800. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
26. Zając Ewa k 03041300. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
27. Kozieł Klaudia k 03021802. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
28. Myrta Emilia k 03062701. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
29. Lenkiewicz Zuzanna k 04082200. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
30. Kordel Kalina k 04083102. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
31. Sałata Amelia k 04102503. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
32. Porada Zuzanna k 04042501. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
33. Kajor Krzysztof m 03020600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K. Brol
34. Brosch Maksymilian m 05040502. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
35. Pardela Michał m 05070900. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla B. Koniusz
36. Sowula Rafał m 03021401. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla A. Bil
37. Józefowski Filip m 04021601. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K. Brol
38. Marker Bartosz m 05091101. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla B. Koniusz
39. Raczyński Kajetan m 05090803. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla A. Bil
40. Związek Oskar m 05102402. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K. Brol
41. Roskosz Anna k 03120800. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
42. Korduła Antonina k 05111800. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
43. Makowska Agnieszka k 04022400. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M.Jeziorowska
44. Czajka Emilia k 05021300. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
45. Drobczyk Pola k 05091403. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
46. Wiesner Zuzanna k 05072702. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
47. Malczok Karolina k 03050900. UKS Trójka Radlin Radlin szpada A. Maciończyk
48. Piejak Zofia k 03050502. UKS Trójka Radlin Radlin szpada A. Maciończyk
49. Adamska Martyna k 04081300. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
50. Bogacz Pola k 04111302. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
51. Ostrowska Alicja k 03080600. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
52. Kwapisz Amelia k 05032000. GKS Piast Gliwice Radlin szpada D. Mosler-Plura
53. Partyka Czcibor m 05053000. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Julczewski
54. Spandel Paweł m 05020700. GKS Piast Gliwice Radlin szpada A. Mnich
55. Szóstek Jakub m 05021400. GKS Piast Gliwice Radlin szpada A. Mnich
56. Mazurkiewicz Miłosz m 03060402. MDK nr 1 Bytom Bytom szpada P.Bortel
57. Porada Paulina k 04042502. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
58. Sajnóg Agata k 05042204. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M.Kochan
59. Miziura Mikołaj m 03092602. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K. Brol
60. Ficek Paweł m 04012102. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla K. Brol
61. Hermansdorfer Paweł m 03082308. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla B. Koniusz
62. Smagacz Łukasz m 04121200. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik