90lecie

Kadra Wojewódzka 2020 - Junior

Kadra wojewódzka 2020 - kategoria wiekowa - Junior

Lp. Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Kawencka Ewa k 00010601. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
2. Knapik Katarzyna k 00110200. DOSiR Sokolnia Chorzów Chorzów szpada Z. Wasiołka
3. Rakoczy Natalia k 02110600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
4. Knapik Agata k 00110201. DOSiR Sokolnia Chorzów Chorzów szpada A. Malcharczyk
5. Ziętek Patrycja k 02041700. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K. Ćwioro
6. Gwóźdż Julia k 02082901. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Kwapisz
7. Jędrzejczyk Radosław m 02080401. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada P. Bortel
8. Tumas Marcin m 01030901. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
9. Musiolik Bartłomiej m 01012501. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
10. Huwer Kamil m 01072500. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
11. Kardaszewicz Jan m 01092300. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
12. Mandrysz Sebastian m 02071201. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
13. Cieślar Zuzanna k 00110801. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla T. Dominik
14. Cieślar Julia k 02032700. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla T. Dominik
15. Nowicka Małgorzata k 02111100. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
16. Ziomek Marta k 00123004. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
17. Strejczyk Sandra k 00052304. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
18. Sosulski Piotr m 00040100. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
19. Lipiński Marcin m 00020505. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla T. Dominik
20. Hryciuk Szymon m 02082400. KS AZS AWF Katowice Katowice szabla K. Brol
21. Peliński Oskar m 00021902. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
22. Kwiecień Julia k 01073000. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
23. Śliwińska Paulina k 00063000. DOSiR Sokolnia Chorzów Chorzów szpada Z. Wiasiołka
24. Zachorowska Aleksandra k 02061900. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
25. Sadowska Paulina k 02060802. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Kwapisz
26. Liczberska Aneta k 00121902. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
27. Pines Anna k 02021100. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk-Białecka
28. Sojka Dominik m 02120201. RMKS Rybnik Rybnik szpada K. Fajkis
29. Adamczyk Patryk m 01052400. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M. Jeziorowska
30. Palędzki Krzysztof m 02062600. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M. Jeziorowska
31. Bulandra Jan m 02062600. KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M. Jeziorowska
32. Grabowska Zuzanna k 01022202. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
33. Zając Kacper m 02040100. KS AZS AWF Katowice Katowice szabla K. Brol
34. Nowak Adrian m 02112803. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
35. Kubica Kacper m 01060102. KS AZS AWF Katowice Katowice szabla K. Brol