90lecie

Kadra Wojewódzka 2020 - Młodzik

Kadra wojewódzka 2020 - kategoria wiekowa - Młodzik

Lp Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener Klubowy
1. Porwoł Liliana k 06052400. RMKS Rybnik Rybnik szpada A. Fajkis
2. Halemba Antonina k 06102400. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl szpada K. Rachel-Świrska
3. Szymczyk Michalina k 07091000. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
4. Ratyna Magdalena k 07030100. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
5. Misiak Laura k 07071100. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
6. Kraczla Zuzanna k 06062101. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
7. Ostrowska Paulina k 06041200. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
8. Kozdęba Weronika k 06062900. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
9. Reil Kaja k 06062100. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
10. Bierońska Dominika k 06091301. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
11. Jędrzejec Wiktoria k 07010400. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
12. Mężyk Oliwia k 06101001. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
13. Vysotskaya Maryjia k 07042501. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl szpada K. Rachel-Świrska
14. Janeczek Oliwia k 08012800. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
15. Górka Julia k 08030400. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
16. Bartoszek Otylia k 06022201. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
17. Spandel Piotr m 07050700. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada A. Mnich
18. Wojtania Jan m 07101600. WLKS Kmicic Częstochowa szpada A. Zaguła
19. Wójtowicz Szymon m 06092601. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Zacharzewska
20. Huwer Tymoteusz m 07060100. UKS Trójka Radlin Radlin szpada A. Maciończyk
21. Lerwandowski Igor m 06110200. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler
22. Kurowski Błażej m 07032400. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
23. Gusta Seweryn m 07031400. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada S. Majgier
24. Drobczyk Franciszek m 07092600. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada W. Kozioł
25. Jabłoński Marcin m 06121700. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl szpada K. Rachel-Świrska
26. Woźniak Bartosz m 06020800. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
27. Wojciechowski Szymon m 06080900. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada D. Radziejewski
28. Szymańczyk Sebastian m 07013000. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada A. Zaguła
29. Rusin Jędrzej m 06112301. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada D. Radziejewski
30. Nowakowski Jan m 07120300. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada D. Radziejewski
31. Gonet Aleksander m 08081800. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
32. Operskalska Alicja k 07081600. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret J. Burian
33. Bugaj Agata k 08080501. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret A. Akbas
34. Kaczmarek Zofia k 08060600. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret A. Akbas
35. Łoś Weronika k 08080300. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret J. Burian
36. Swoboda Alicja k 07020600. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
37. Pieniążek Zofia k 07082400. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
38. Hofman Karolina k 06102801. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
39. Siwek Amelia k 08042100. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
40. Damek Emilia k 05080502. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
41. Gogoła Oliwia k 07022704. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński
42. Krot Zuzanna k 07070701. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński
43. Aksamit Marta k 06031400. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
44. Szałwińska Julia k 06053000. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
45. Wójcik Gabriela k 06011304. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
46. Stawiarz Lena k 07072102. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński
47. Krot Olga k 05062801. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla S. Góra
48. Sobieraj Barbara k 06061802. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
49. Hudy Bartosz m 08022900. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
50. Koczwara Igor m 07011300. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński
51. Stefański Mateusz m 06011600. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
52. Krawczyk Borys m 07061500. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla S. Góra
53. Działach Andrzej m 06032301. Pałac Mł. K-ce Katowice szabla K. Brol
54. Walczak Maciej m 07091700. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński
55. Kordel Grzegorz m 06101100. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
56. Sadowski Mikołaj m 06120401. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
57. Wiśniewski Oskar m 07070600. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński
58. Świerz Aleksander m 07061303. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla S. Góra
59. Grabis Mateusz m 07052200. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
60. Filipek Konrad m 07071900. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
61. Pukowiec Alicja k 07031900. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
62. Majerek Maja k 05062800. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
63. Jarosz Zuzanna k 06112200. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
64. Ukleja Zofia k 06062201. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada N. Markowska
65. Maślanka Maja k 07072501. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
66. Bilińska Natalia k 06062002. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
67. Wuzik Maja k 06031401. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
68. Mielniczek Maja k 07070900. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
69. Kaczmarczyk Jeremi m 08080500. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada A. Zacharzewska
70. Całko Szymon m 08112800. WLKS Kmicic Cz-wa Częstochowa szpada A. Zaguła
71. Witoszek Dawid m 06121401. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
72. Grychtoł Rafał m 07032402. RMKS Rybnik Rybnik szpada M. Gryt
73. Wilk Dominik m 08011700. UKS Zawisza Katowice Katowice szpada A. Marszołek
74. Kwapisz Oliwier m 08121102. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada D. Mosler-Plura
75. Szczepaniak Maksymilian m 08053101. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
76. Wyciślik Kamila k 08031800. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret A. Akbas
77. Klimek Amelia k 09121702. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret A. Akbas
78. Opielka Emilia k 09052800. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret A. Akbas
79. Tomaszewska Marta k 09090200. UKS Floret Ruda Śl Ruda Śląska floret J. Burian
80. Wolny Alina k 05012401. IKS Rybnik Rybnik szabla M. Matras
81. Ciociorko Kinga k 07121001. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla S. Góra
82. Zamośny Oskar m 08030701. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla S. Góra
83. Matura Michał m 07091001. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla S. Góra
84. Dudek Dawid m 07090101. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice szabla M. Zieliński