Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Kadra trenerska 2017

 

Kadra trenerska 2017

lp. Nazwisko Imię Klasa trenerska Nr licencja Funkcja
1 Bortel Piotr trener II kl 54/07/T trener koordynator sportu
2 Adamowski Dawid trener II kl 124/11/T trener asystent
3 Bil Andrzej trener I kl 12/07/T trener asystent
4 Brol Krzysztof trener II kl 89/09/T trener asystent
5 Burian Jacek trener II kl 94/09/T trener
6 Chłosta Leszek trener I kl 46/09/T trener asystent
7 Chudzikiewicz Maciej trener M kl 11/07/T trener asystent
8 Czaja Ryszard trener I kl 35/07/T trener asystent
9 Dominik Grzegorz trener II kl 120/11/T trener
10 Dominik Tomasz instruktor 49/09/I trener
11 Fajkis Artur trener I kl 61/07/T trener asystent
12 Fajkis Krystian trener I kl 67/08/T trener
13 Góra Sebastian instruktor 58/09/I trener asystent
14 Gryt Maciej instruktor 116/13/I trener asystent
15 Hunger Joanna instruktor 39/09/I trener asystent
16 Halemba Marta instruktor 122/14/I trener asystent
17 Jeziorowska Magdalena trener II kl 117/10/T trener asystent
18 Julczewski Marek trener I kl 14/07/T trener asystent
19 Koniusz Krzysztof trener I kl 25/07/T trener asystent
20 Kozioł Wojciech instruktor 95/11/I trener asystent
21 Kozłowski Marcin instruktor 90/10/I trener asystent
22 Macionczyk Agata instruktor 91/10/I trener asystent
23 Malcharczyk Anna trener II kl 77/09/T trener
24 Markowicz Piotr trener II kl 104/09/T trener asystent
25 Markowska Natalia trener II kl 143/13/T trener asystent
26 Marszołek Angelika trener II kl 146/13/T trener asystent
27 Magnowska Aleksandra instruktor None trener asystent
28 Mnich Andrzej instruktor 63/09/I trener asystent
29 Motyl Jan trener M kl 53/07/T trener asystent
30 Mosler-Plura Dominika trener II kl 144/13/T trener
31 Morys Michał trener M kl 88/09/T trener asystent
32 Rachel-Świrska Krystyna trener II kl 70/08/T trener asystent
33 Skubiszewska Marta trener II kl None trener asystent
34 Skubiszewski Damian trener II kl None trener asystent
35 Sobczak Marian trener I kl 116/10/T trener asystent
36 Szczygioł Anna trener II kl 152/14/T trener asystent
37 Szewczyk Białecka Justyna trener II kl 81/09/T trener asystent
38 Taranczewski Janusz trener I kl 48/07/T trener asystent
39 Tomala Piotr instruktor 24/07/I trener asystent
40 Urbański Krzysztof trener II kl 59/09/T trener asystent
41 Wasiołka Zbigniew trener I kl 26/07/T trener asystent
42 Wandzioch Grzegorz trener II kl None trener asystent
43 Wątor Krzysztof trener II kl 95/09/T trener asystent
44 Worobiec Wojciech instruktor 72/10/I trener asystent
45 Zacharzewska Agnieszka trener II kl 153/15/T trener asystent
46 Zaguła Andrzej instruktor 52/09/I trener
47 Zieliński Marcin trener II kl 98/09/T trener