Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Kadra Wojewódzka 2017 - Junior

Kadra wojewódzka 2017 - kategoria wiekowa - Junior

lp. Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa Klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1 Kaczkowski Krzysztof M 97110102. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Tomasz Dominik
2 Ziarnowski Rafał M 99111001. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
3 Zamorowski Tomasz M 99091203. KS AZS AWF K-ce Katowice szabla Ryszard Czaja
4 Patyna Jakub M 97051302. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Dawid Adamowski
5 Walas Natalia K 98071002. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Andrzej Bil
6 Królikowska Nadia K 97052700. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Andrzej Bil
7 Łukasik Anna K 99122703. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Krzysztof Wątor
8 Szajthauer Robert M 99062402. TS Górnik Radlin szpada Andrzej Mnich
9 Kałuziński Ryszard M 99090100. RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
10 Fajkis Jarosław M 99051101. RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
11 Wąsiewicz Tomasz M 99072101. RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
12 Włodarski Paweł M 99081800. UKS Kosynier Gliwice szpada Jan Motyl
13 Mazanek Karolina K 98111900. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada Piotr Markowicz
14 Gajówka Maria K 99062400. MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada Szewczyk / Markowska
15 Markowicz Dominika K 97941202. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada Maciej Chudzikiewicz
16 Siwoń Aleksandra K 97090401. TS Górnik Radlin szpada Krzysztof Urbański
17 Konwicka Izabela K 98061700. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
18 Knapik Jakub M 99062901. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Andrzej Bil
19 Bończak Miłosz M 99110704. KS AZS AWF K-ce Katowice szabla Ryszard Czaja
20 Łakomy Grzegorz M 99081001. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Dawid Adamowski
21 Popczyk Emilia K 98100801. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Grzegorz Dominik
22 Śmieja Sebastian M 99092500. TS Górnik Radlin szpada Andrzej Mnich
23 Huder Sebastian M 99022603. TS Górnik Radlin szpada Andrzej Mnich
24 Chyrek Kasper M 97051600. KS AZS AWF K-ce Katowice szpada Piotr Bortel
25 Skorupa Weronika K 97092601. TS Górnik Radlin szpada Krzysztof Urbański
26 Brawańska Kinga K 98090501. RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
27 Mrochem Patrycja K 99062800. KS AZS AWF K-ce Katowice szpada Magda Jeziorowska
28 Elias Wioletta K 97070903. TS Górnik Radlin szpada Krzysztof Urbański