Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Kadra Wojewódzka 2017 - Junior młodszy

 

Kadra wojewódzka 2017 - kategoria wiekowa - Junior młodszy

lp. Nazwisko Imię Płeć Licencja PZS Nazwa Klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1 Sosulski Piotr M .00040100 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
2 Lipiński Marcin M .00020505 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
3 Górski Mikołaj M .00092702 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
4 Czajkowski Ksawery M .01101102 KS Kolejarz 24 Katowice szabla Sebastian Góra
5 Filipek Łukasz M .00080901 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Dawid Adamowski
6 Hryciuk Szymon M .02082400 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla Krzysztof Brol
7 Peliński Oskar M .00021902 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Grzegorz Dominik
8 Cieślar Zuzanna K .00110801 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Tomasz Dominik
9 Ziomek Maria K .00123004 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Dawid Adamowski
10 Cieślar Julia K .02032700 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Tomasz Dominik
11 Ziębacz Wiktoria K .02031704 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Krzysztof Wątor
12 Nowicka Małgorzata K .02111100 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Krzysztof Wątor
13 Strejczyk Sandra K .00052304 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Grzegorz Dominik
14 Bulandra Jan M .02062600 KS AZS AWF Katowice szpada Magda Jeziorowska
15 Tumas Marcin M .01030901 RMKS Rybnik szpada Artur Fajkis
16 Mandrysz Sebastian M .02071201 UKS Trójka Radlin szpada Agata Maciończyk
17 Huwer Kamil M .01072500 TS Górnik Radlin szpada Andrzej Mnich
18 Buśko Robert M .02040700 DOSiR Sokolnia Chorzów szpada Zbigniew Wasiołka
19 Boniecki Jakub M .01112502 BTS Bytom szpada Krzysztof Ćwioro
20 Marcol Maciej M .01062504 MOSM MDK nr 1 Bytom szpada Zbigniew Wasiołka
21 Adamczyk Patryk M .01052400 MOSM MDK nr 1 Bytom szpada Zbigniew Wasiołka
22 Musiolik Bartłomiej M .01012501 TS Górnik Radlin szpada Andrzej Mnich
23 Malinowski Eligiusz M .00011803 RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
24 Knapik Agata K .00110201 DOSiR Sokolnia Chorzów szpada Anna Malcharczyk
25 Kawencka Ewa K .00010601 GKS Piast Gliwice Gliwice szpada Maciej Chudzikiewicz
26 Musiał Anna K .00041500 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada Justyna Szewczyk
27 Knapik Katarzyna K .00110200 DOSiR Sokolnia Chorzów szpada Anna Malcharczyk
28 Kwiecień Julia K .01073000 SKS Muszkieter Gliwice szpada Piotr Markowicz
29 Gwóźdż Julia K .02082901 BTS Bytom szpada Agnieszka Kwapisz
30 Pękała Beata K .02062800 RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
31 Uryga Patrycja K .00102300 SKS Muszkieter Gliwice szpada Piotr Markowicz
32 Staszulonek Karolina K .02032600 GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Pac Pomarnacki
33 Ziomek Robert M .00123003 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
34 Michoń Mateusz M .01112001 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
35 Zając Kacper M .02040100 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla Krzysztof Brol
36 Pachla Filip M .02093001 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Leszek Chłosta
37 Kopeć Dawid M .02020502 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Tomasz Dominik
38 Nowak Adrian M .02112803 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Grzegorz Dominik
39 Jaworek Jakub M .01062502 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Dawid Adamowski
40 Nowakowski Michał M .02011402 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla Krzysztof Brol
41 Suma Olimpia K .02060803 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Krzysztof Wątor
42 Świerc Zuzanna K .02012703 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Krzysztof Wątor
43 Mularska Wiktoria K .02080400 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla Krzysztof Wątor
44 Grabowska Zuzanna K .01022202 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla Dawid Adamowski
45 Skwark Zuzanna K .02041400 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla Krzysztof Brol
46 Sojka Dominik M .02120201 RMKS Rybnik szpada Artur Fajkis
47 Pyszny Karol M .02042202 RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
48 Małysz Adam M .01021300 RMKS Rybnik szpada Krystian Fajkis
49 Majewski Piotr M .00120602 MOSM MDK nr 1 Bytom szpada Piotr Bortel
50 Lewanowicz Jan M .02102801 WLKS Kmicic Częstochowa szpada Andrzej Zaguła
51 Jędrzejczyk Remigiusz M .02280401 RMKS Rybnik szpada Artur Fajkis
52 Zachorowska Aleksandra K .02061900 SKS Muszkieter Gliwice szpada Piotr Markowicz
53 Jaroszek Aleksandra K .01061600 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada Szewczyk/ Markowska
54 Włoczka Oliwia K .02120800 BTS Bytom szpada Krzysztof Ćwioro
55 Ziętek Patrycja K .02041700 BTS Bytom szpada Krzysztof Ćwioro
56 Śliwińska Paulina K .00063000 DOSiR Sokolnia Chorzów szpada Anna Malcharczyk
57 Rakoczy Natalia K .02110600 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada Justyna Szewczyk
58 Dębicka Ewa K .01111300 SKS Muszkieter Gliwice szpada Piotr Markowicz
59 Pamuła Zuzanna K .00012800 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie szpada Krystyna Rachel-Świrska