Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Kadra Wojewódzka 2017 Młodzik

 

Kadra wojewódzka 2017 - kategoria wiekowa - Młodzik

lp.NazwiskoImięPłećLicencja PZSNazwa KlubuMiejscowośćBrońTrener klubowy
1 Porada Paulina K 04042501 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
2 Lenkiewicz Zuzanna K 04082200 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
3 Kozieł Klaudia K 03021802 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
4 Porada Zuzanna K 04042502 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
5 Zielińska Marta K 04082201 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S. Góra
6 Gontarz Alicja K 04111903 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
7 Sałata Angelika K 04102503 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Adamowski
8 Kordel Kalina K 04083102 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
9 Swiderek Olga K 04012700 IKS Bushido Rybnik szabla J. Taranczewski
10 Kretek Julia K 05081902 IKS Bushido Rybnik szabla M. Matras
11 Szweda Aleksandra K 04051501 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
12 Myrta Emilia K 03062701 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
13 Matras Mateusz M 03032501 IKS Bushido Rybnik szabla J. Taranczewski
14 Józefowski Filip M 04021601 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
15 Sowula Rafał M 03021401 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
16 Maleszka Oskar M 03091401 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla K. Brol
17 Kotnis Adrian M 03050803 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla K. Brol
18 Kostka Dawid M 03123000 IKS Bushido Rybnik szabla J. Taranczewski
19 Noras Paweł M 05102601 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
20 Pradela Michał M 05070900 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
21 Molenda Szymon M 04050201 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G. Dominik
22 Purdał Adam M 04121000 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
23 Wilkus Paweł M 05090702 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
24 Krzemiński Jędrzej M 03091302 WLKS Kmicic Częstochowa szpada A. Zaguła
25 Puchała Mateusz M 03010501 WLKS Kmicic Częstochowa szpada A. Zaguła
26 Żelazny Marcin M 04121900 WLKS Kmicic Częstochowa szpada A. Zaguła
27 Płotczyk Paweł M 03031001 UKS Trójka Radlin szpada A. Maciończyk
28 Gońda Mirosław M 03100800 MOSM MDK Nr 1 Bytom szpada Z. Wasiołka
29 Sojka Adam M 05122000 RMKS Rybnik szpada A. Fajkis
30 Parafiniuk Łukasz M 04122201 WLKS Kmicic Częstochowa szpada A. Zaguła
31 Foryś Igor M 04020701 MOSM MDK Nr 1 Bytom szpada Z. Wasiołka
32 Wałach Wiktor M 03091301 RMKS Rybnik szpada A. Fajkis
33 Puchała Mikołaj M 05010500 WLKS Kmicic Częstochowa szpada A. Zaguła
34 Kurek Jakub M 04060500 UKS Trójka Radlin szpada A. Maciończyk
35 Wesołowski Mikołaj M 04092301 GKS Piast Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
36 Rzyczniak Wojciech M 04052600 GKS Piast Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
37 Bezuch Krzysztof M 04052000 RMKS Rybnik szpada M. Gryt
38 Osadnik Maja K 04032700 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl szpada K. Rachel-Świrska
39 Budzyń Maja K 03041000 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada N. Markowska
40 Jendrzej Hanna K 03082301 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl szpada K. Rachel-Świrska
41 Ostrowska Alicja K 03080600 GKS Piast Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
42 Jaroszek Emilia K 04092101 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada N. Markowska
43 Roskosz Anna K 03120800 KS AZS AWF Katowice szpada M. Jeziorowska
44 Krause Marta K 03120801 UKS Trójka Radlin szpada A. Maciończyk
45 Ślęzak Katarzyna K 05032300 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl szpada K. Rachel-Świrska
46 Wiesner Zuzanna K 05072702 GKS Piast Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
47 Kordula Antonina K 05111800 RMKS Rybnik szpada A. Fajkis
48 Tatoj Anna K 04061400 KS AZS AWF Katowice szpada M. Jeziorowska
49 Makowska Agnieszka K 04022400 KS AZS AWF Katowice szpada M. Jeziorowska
50 Adamska Martyna K 04081300 BTS Bytom szpada A. Zacharzewska
51 Wróbel Emilia K 05110800 UKS Floret Ruda Śląska floret A. Szczygiol
52 Polak Paulina K 05102101 UKS Floret Ruda Śląska floret A. Szczygiol
53 Piela Julia K 05101901 UKS Floret Ruda Śląska floret A. Szczygiol
54 Krzysz Kinga K 06082702 UKS Floret Ruda Śląska floret A. Szczygiol
55 Kita Magdalena K 04111001 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
56 Zając Ewa K 03041300 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
57 Kidawa Zofia K 04091901 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
58 Habryn Emilia K 05012401 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
59 Wilk Oliwia K 04020201 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla M. Skubiszewska
60 Piotrowska Oliwia K 04090600 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
61 Pilewska Julia K 05071702 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla D. Skubiszewski
62 Kuznowicz Oliwia K 04072701 TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K. Wątor
63 Uliasz Krzysztof M 05090201 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M. Zieliński
64 Smykała Szymon M 04080201 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S. Góra
65 Kajor Krzysztof M 03020600 MKS Pałac Młodzieży Katowice szabla K. Brol
66 Kołtun Szymon M 04112302 ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L. Chłosta
67 Wątroba Jakub M 05011501 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S. Góra
68 Rudy Kacper M 04090202 KS Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S. Góra
69 Mucha Maciej M 04050100 GKS Piast Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
70 Klytta Paweł M 05012800 GKS Piast Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
71 Ścibich Antoni M 05031701 RMKS Rybnik szpada M. Gryt
72 Kapias Augustyn M 05011404 RMKS Rybnik szpada M. Gryt
73 Mazurkiewicz Miłosz M 03060402 MOSM MDK Nr 1 Bytom szpada P. Bortel
74 Tarnawska Natalia K 06032302 UKS Floret Ruda Śląska floret A. Szczygiol
75 Stypiński Olga K 03031700 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada N. Markowska
76 Kwapisz Amelia K 05032000 T.S. Górnik Radlin szpada D. Mosler-Plura
77 Czajka Emilia K 05021300 T.S. Górnik Radlin szpada D. Mosler-Plura
78 Stypiński Kinga K 03031701 MKS Pałac Młodzieży Katowice szpada N. Markowska
79 Piejak Zofia K 03050502 UKS Trójka Radlin szpada A. Maciończyk
80 Kotulska Agata K 03102201 UKS Trójka Radlin szpada A. Maciończyk
81 Śmieja Wojciech M 03081802. TS Górnik Radlin szpada A. Mnich
82 Frystacka Patrycja K 03110100 RMKS Rybnik szpada A. Fajkis
83 Klasik Alicja K 04021400 RMKS Rybnik szpada A. Fajkis
84 Zgryźniak Kinga K 03062201 RMKS Rybnik szpada K. Fajkis
85 Kobylnicka Michalina K 04010800 GKS Piast Gliwice szpada M. Pac-Pomarnacki