Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Kadra trenerska 2016

Lp. Nazwisko i imię Klasa trenerska Numer licencji Okres zatrudnienia Funkcja
1. Bortel Piotr trener II kl 54/07/T 01.01-31.12.2016 trener koordynator sportu
2. Adamowski Dawid trener II kl 124/11/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
3. Bil Andrzej trener II kl 12/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
3. Brol Krzysztof trener II kl 89/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
4. Burian Jacek trener II kl 94/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
5. Chłosta Leszek trener I kl 46/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
6. Chudzikiewicz Maciej trener M kl 11/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
7. Czaja Ryszard trener I kl 35/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
8. Dominik Grzegorz trener II kl 120/11/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
9. Dominik Tomasz instruktor 49/09/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
10. Fajkis Artur trener I kl 61/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
11. Fajkis Krystian trener I kl 67/08/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
12. Góra Sebastian instruktor 58/09/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
13. Hunger Joanna instruktor 39/09/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
14. Jeziorowska Magdalena trener II kl 117/10/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
15. Julczewski Marek trener II kl 14/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
16. Koniusz Krzysztof trener II kl 25/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
17. Kozłowski Marcin instruktor 90/10/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
18. Kwapisz Agnieszka trener II kl 153/15/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
19. Macionczyk Agata instruktor 91/10/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
20. Malcharczyk Anna trener II kl 77/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
21. Markowicz Piotr trener II kl 104/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
22. Markowska Natalia trener II kl 143/13/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
23. Marszołek Angelika trener II kl 146/13/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
24. Merkel Damian trener II kl 145/13/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
25. Mika Bolesław trener II kl 58/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
26. Mnich Andrzej instruktor 63/09/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
27. Motyl Jan trener M kl 53/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
28. Mosler Dominika trener II kl 144/13/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
29. Morys Michał trener M kl 88/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
30. Nycz Anna instruktor 115/13/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
31. Rachel-Świrska Krystyna trener II kl 70/08/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
32. Sobczak Marian trener I kl 116/10/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
33. Szczygioł Anna trener II kl 152/14/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
34. Szewczyk Białecka Justyna trener II kl 81/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
35. Taranczewski Janusz trener I kl 48/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
36. Tomala Piotr instruktor 24/07/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
37. Urbański Krzysztof trener II kl 59/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
38. Wasiołka Zbigniew trener I kl 26/07/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
39. Wątor Krzysztof trener II kl 95/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent
40. Zaguła Andrzej instruktor 52/09/I 01.01-31.12.2016 trener asystent
41. Zieliński Marcin trener II kl 98/09/T 01.01-31.12.2016 trener asystent