Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Kadra Wojewódzka Junior Młodszy 2016

Lp. Nazwisko Imię Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Sosulski Piotr M 00040100. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
2. Lipiński Marcin M 00020505. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
3. Ziarnowski Rafał M 99111001. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
4. Knapik Jakub M 99062901. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla A.Bil
5. Filipek Łukasz M 00080901. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Adamowski
6. Gądzik Karolina K 01120100. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
7. Ziomek Marta K 00123004. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Adamowski
8. Cieślar Zuzanna K 00110801. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla T.Dominik
9. Łukasik Anna K 99122703. TMS Sosnowiec Sosnowiec szabla K.Wątor
10. Brych Barbara K 00120400. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
11. Pernach Aleksandra K 00092500. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Śl. szpada K. Rachel-Świrska
12. Kawencka Ewa K 00010601. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Chudzikiewicz
13. Knapik Katarzyna K 00110200. DOSiR Sokolnia Chorzów Chorzów szpada A. Malcharczyk
14. Mrochem Patrycja K 99062800 KS AZS AWF Katowice Katowice szpada M. Jeziorowska
15. Knapik Agata K 00110201. DOSiR Sokolnia Chorzów Chorzów szpada A. Malcharczyk
16. Musioł Anna K 00041500. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk
17. Białas Maciej M 00120800. RMKS Rybnik Rybnik szpada A.Fajkis
18. Szajthauer Robert M 99062402. T.S Górnik Radlin Radlin szpada K.Urbański
19. Mental Karol M 99021403. T.S Górnik Radlin Radlin szpada K.Urbański
20. Hauder Sebastian M 99022603. T.S Górnik Radlin Radlin szpada A.Mnich
21. Śmieja Sebastian M 99092500. T.S Górnik Radlin Radlin szpada A.Mnich
22. Kałuziński Ryszard M 99090100. RMKS Rybnik Rybnik szpada K.Fajkis
23. Górski Mikołaj M 00092702. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
24. Tyla Mikołaj M 01072902. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
25. Zamorowski Tomasz M 99091203. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szabla R.Czaja
26. Ziomek Robert M 00123003. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla L.Chłosta
27. Ploska Jan M 01081600. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla S.Góra
28. Grabowska Zuzanna K 01022202. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla D.Adamowski
29. Kaczmarczyk Julia K 01103000. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
30. Strejczyk Sandra K 00052304. ZKS Sosnowiec Sosnowiec szabla G.Dominik
31. Kołtoń Konstancja K 01080102. K.S.Kolejarz 24 Katowice Katowice szabla M.Zieliński
32. Kyrcz Julia K 99010800. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Pac Pomarnacki
33. Kwiecień Julia K 01073000. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
34. Śliwińska Paulina K 00063000. DOSiR Sokolnia Chorzów Chorzów szpada A. Malcharczyk/Z. Wiasiołka
35. Majgier Katarzyna K 99012802. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Julczewski
36. Gajówka Maria K 99062400. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk/N. Markowska
37. Dębicka Ewa K 01111300. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
38. Uryga Patrycja K 00102300. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
39. Jaroszek Aleksandra K 01061600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice szpada J. Szewczyk/N. Markowska
40. Kuśka Patrycja K 99030100. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada K. Urbański
41. Stebel Ewa K 00011000. T. S. Górnik Radlin Radlin szpada K. Urbański
42. Lulewicz Nina K 01081502. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice szpada P. Markowicz
43. Fajkis Jarosław M 99051101. RMKS Rybnik Rybnik szpada K.Fajkis
44. Turek Jan M 99061000. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada M. Pac-Pomarnacki
45. Bar Michał M 99012000. GKS Piast Gliwice Gliwice szpada P.Tomala
46. Włodarski Paweł M 99081800. UKS Kosynier Gliwice Gliwice szpada J.Motyl
47. Wąsiewicz Tomasz M 99072101. RMKS Rybnik Rybnik szpada K.Fajkis
48. Celta Mikołaj M 99120603. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom szpada K.Ćwioro
49. Adamczyk Patryk M 01052400. MOSM MDK nr 1 Bytom Bytom szpada Z.Wasiołka
50. Tumas Marcin M 01030901. RMKS Rybnik Rybnik szpada A.Fajkis
51. Musiolik Bartłomiej M 01012501. T.S. Górnik Radlin Radlin szpada K.Urbański
52. Marcol Maciej M 01062504. MOSM MDK nr 1 Bytom Bytom szpada Z.Wasiołka