90lecie

Kadra Wojewódzka Młodzik 2016

 

Lp. Nazwisko Imię Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Broń Trener klubowy
1. Włoczka Oliwia K 02120800. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom Szpada K.Ćwioro
2. Gwóźdż Julia K 02082901. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom Szpada A.Kwapisz
3. Frystacka Patrycja K 03110100. RMKS Rybnik Rybnik Szpada A.Fajkis
4. Ziętek Patrycja K 02041700. Bytomskie Towarzystwo Szermiercze Bytom Szpada K.Ćwioro
5. Zgryźniak Kinga K 03062201. RMKS Rybnik Rybnik Szpada F.Fajkis
6. Staszulonek Karolina K 02032600. GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada A.Nycz
7. Pękała Beata K 02062800 RMKS Rybnik Rybnik Szpada A.Fajkis
8. Kuśka Aleksandra K 02043000. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B.Mika
9. Pines Anna K 02021100. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szpada N.Markowska
10. Szulc Małgorzata K 02070900. RMKS Rybnik Rybnik Szpada A.Fajkis
11. Zachorowska Aleksandra K 02061900 SKS Muszkieter Gliwice Gliwice Szpada P.Markowicz
12. Klasik Alicja K 04021400. RMKS Rybnik Rybnik Szpada A.Fajkis
13. Osadnik Maja K 04032700. UKS Wołodyjowski Siemianowice Śl. Siemianowice Szpada K.Rachel
14. Tatoj Anna K 04061400. UKS Kukułki Katowice Katowice Szpada M.Jeziorowska
15. Krzemiński Jędrzej M 03091302. WLKS Kmicic Częstochowa Szpada A. Zaguła
16. Puchała Mateusz M 03010501. WLKS Kmicic Częstochowa Szpada A. Zaguła
17. Żelazny Marcin M 04121900. WLKS Kmicic Częstochowa Szpada A. Zaguła
18. Lewanowicz Jan M 02102801. WLKS Kmicic Częstochowa Szpada A. Zaguła
19. Bulandra Jan M 02062600. KS AZS AWF Katowice Katowice Szpada M. Jeziorowska
20. Mandrysz Sebastian M 02071201. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B. Mika
21. Śmieja Wojciech M 03081802. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B. Mika
22. Sojka Dominik M 02120201. RMKS Rybnik Rybnik Szpada K. Fajkis
23. Wałach Wiktor M 03091301. RMKS Rybnik Rybnik Szpada A. Fajkis
24. Buśko Robert M 02040700. DOSiR Sokolnia Chorzów Szpada Z. Wasiołka
25. Głowacki Dominik M 02072501. WLKS Kmicic Częstochowa Szpada M. Ryś
26. Wesołowski Mikołaj M 04092301. GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada A. Nycz
27. Rzyczniak Wojciech M 04052600. GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada A. Nycz
28. Matras Mateusz M 03032501. IKS Rybnik Rybnik Szabla J. Taranczewski
29. Józefowski Filip M 04021601. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice Szabla M.Zieliński
30. Kopeć Dawid M 02020502. ZKS Sosnowiec Sosnowiec Szabla T.Dominik
31. Pachla Filip M 02093001. ZKS Sosnowiec Sosnowiec Szabla L.Chłosta
32. Hryciuk Szymon M 02082400. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szabla K.Brol
33. Kajor Krzysztof M 03020600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szabla K.Brol
34. Peliński Oskar M 02021902. ZKS Sosnowiec Sosnowiec Szabla T.Dominik
35. Nowakowski Michał M 02011402. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szabla R.Czaja
36. Kotnis Adrian M 03050803. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szabla K.Brol
37. Purgał Adam M 04121000. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice Szabla M.Zieliński
38. Zabiegała Kacper M 02120901. ZKS Sosnowiec Sosnowiec Szabla L.Chłosta
39. Porada Paulina K 04042502. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla K. Wątor
40. Lenkiewicz Zuzanna K 04082200. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla M.Skubiszewska
41. Skwark Zuzanna K 02041400. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szabla K.Brol
42. Zając Ewa K 03041300. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla D.Skubiszewski
43. Ziębacz Wiktoria K 02031704. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla K.Wątor
44. Zielińska Marta K 04082201. K.S. Kolejarz 24 K-ce Katowice Szabla M.Zieliński
45. Nowicka Małgorzata K 02111100. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla K. Wątor
46. Szweda Aleksandra K 04051501. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla D.Skubiszewski
47. Porada Zuzanna K 04042501. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla M.Skubiszewska
48. Sałata Amelia K 04102503. ZKS Sosnowiec Sosnowiec Szabla D.Adamowski
49. Kozieł Klaudia K 03021802. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla M.Skubiszewska
50. Szymonek Wiktoria K 02111900. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla K.Wątor
51. Juszczyk Dominika K 03051601. UKS Floret Ruda Śląska Ruda Śląska Floret A.Szczygioł
52. Kokosińska Nicola K 03051700. UKS Floret Ruda Śląska Ruda Śląska Floret A.Szczygioł
53. Piela Julia K 05101901. UKS Floret Ruda Śląska Ruda Śląska Floret A.Szczygioł
54. Wróbel Emilia K 05110800. UKS Floret Ruda Śląska Ruda Śląska Floret A.Szczygioł
55. Brawańska Helena K 02060300. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B.Mika
56. Nawrat Oliwia K 02061100. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B.Mika
57. Budzyń Maja K 03041000. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szpada J.Szewczyk
58. Ostrowska Alicja K 03080600 GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada A.Nycz
59. Rakoczy Natalia K 02110600. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szpada J.Szewczyk
60. Majgier Bernadeta K 03061901 GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada M.Julczewski
61. Majgier Klara K 03061900. GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada M.Julczewski
62. Olejniczak Kamil M 04102900. GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada A. Nycz
63. Sikorski Jakub M 02112300. SKS Muszkieter Gliwice Gliwice Szpada P. Markowicz
64. Migas Piotr M 02041300. GKS Piast Gliwice Gliwice Szpada A. Nycz
65. Płotczyk Paweł M 03031001. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B. Mika
66. Bezuch Krzysztof M 04052000. UKS Trójka Radlin Radlin Szpada B. Mika
67. Przybyła Szymon M 02093000 SKS Muszkieter Gliwice Gliwice Szpada P. Markowicz
68. Nowak Adrian M 02112803. ZKS Sosnowiec Sosnowiec Szabla G. Dominik
69. Smykała Szymon M 04080201. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice Szabla S. Góra
70. Maleszka Oskar M 03091401. MKS Pałac Młodzieży Katowice Katowice Szabla R. Czaja
71. Rudy Kacper M 04090202. K.S Kolejarz 24 K-ce Katowice Szabla S. Góra
72. Gontarz Alicja K 04111903. K.S. Kolejarz 24 K-ce Katowice Szabla M. Zieliński
73. Mularska Wiktoria K 02080400. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla K. Wątor
74. Świerc Zuzanna K 02012702. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla K. Brol
75. Myrta Emilia K 03062701. TMS Sosnowiec Sosnowiec Szabla M.Skubiszewska
76. Polak Paulina K 05102101. UKS Floret Ruda Śląska Ruda Śląska Floret A.Szczygioł