95lat

Kalendarz Śląskiego Związku Szermierczego na 2017 rok.

kalendarz imprez 2017Zwracamy się do wszystkich śląskich klubów o przesyłanie zgłoszeń dotyczących chęci organizacji Mistrzostw Śląska w poszczególnych kategoriach wiekowych w szpadach i szablach w 2017 roku.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres biura Śląskiego Związku Szermierczego (pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 15 września 2016 r. Do zgłoszeń prosimy dołączyć informacje umożliwiające zarekomendowanie określonego organizatora.

Na podstawie otrzymanych zgłoszeń oraz po odpowiedniej weryfikacji, Zarząd Śląskiego Związku Szermierczego dokona wyboru organizatorów poszczególnych Mistrzostw Śląska.

Dodatkowo zwracamy się z prośbą o przesyłanie wykazu wszystkich zawodów okazjonalnych rozgrywanych na Śląsku, z podaniem proponowanej daty ich organizacji, w celu umieszczenia tych zawodów w kalendarzu imprez Śląskiego Związku Szermierczego na 2017 rok.