Mistrzostwa Śląska młodzików w szablach – Katowice 2021

W dniu 20 maja Hala Sportowa „Kolejarz” w Katowicach gościła najmłodszych szablistów i szablistki, którzy rywalizowali w Mistrzostwach Śląska Młodzików, organizowanych przez Śląski Związek Szermierczy, Klub Sportowy ” Kolejarz’24” i Szkołę Podstawową nr 17 w Katowicach. Walki stały na wysokim poziomie. W kategorii dziewcząt Amelia Siwek  z TMS Sosnowiec nieznacznie pokonała Alicję Swobodę, również z TMS Sosnowiec, i została Mistrzynią Śląska Młodzików. Dwa brązowe medale przypadły zawodniczkom K.S Kolejarz 24 Katowice, Lenie Stawiarz i Michalinie Walczak. W kategorii chłopców w finale spotkali się zawodnicy K.S. „Kolejarz'24” Igor Koczwara i Maciej Walczak. Tytuł Mistrza Śląska Młodzików zdobył Igor Koczwara, brązowe medale wywalczyli Mateusz Grabis z ZKS Sosnowiec i Patryk Adamski z Pałacu Młodzieży Katowice.