Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Szpada 2017

Mistrzostwa Śląska Juniorów - Radlin

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Aleksandra Pernach (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 2m Katarzyna Knapik (DOSiR Sokolnia Chorzów)
  • 3m Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie)
  • 3m Karolina Staszulonek (Piast Gliwice).

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie,
  • 2m DOSiR Sokolnia Chorzów,
  • 3m Piast Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Damian Michalak (Piast Gliwice)
  • 2m Ryszard Kałuziński (RMKS Rybnik)
  • 3m Bartosz Staszulonek (Piast Gliwice)
  • 3m Robert Szajthauer (Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m Piast I Gliwice,
  • 2m RMKS Rybnik,
  • 3m Górnik I Radlin

Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych - Siemianowice Śląskie

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie),
  • 2m Aleksandra Pernach (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie),
  • 3m Alicja Klasik (RMKS Rybnik)
  • 3m Julia Kwiecień (Muszkieter Gliwice)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m UKS Wołodyjowski I Siemianowice Śląskie,
  • 2m RMKS Rybnik,
  • 3m Piast Gliwice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Robert Buśko (DOSiR Sokolnia Chorzów)
  • 2m Wojciech Śmieja (Górnik Radlin)
  • 3m Marcin Tumas (RMKS Rybnik)
  • 3m Bartłomiej Musiolik (Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m AZS AWF Katowice
  • 2m RMKS Rybnik
  • 3m Górnik I Radlin

Mistrzostwa Śląska Młodzików - Rybnik

Szpada kobiet indywidualnie:

  • 1m Bernadeta Majgier (Piast Gliwice)
  • 2m Anna Wieczorek (Muszkieter Gliwice)
  • 3m Alicja Ostrowska (Piast Gliwice)
  • 3m Zofia Piejak (UKS Trójka Radlin)

Szpada kobiet drużynowo:

  • 1m RMKS Rybnik
  • 2m Piast Gliwice
  • 3m Pałac Młodzieży Katowice

Szpada mężczyzn indywidualnie:

  • 1m Wiktor Wałach (RMKS Rybnik)
  • 2m Jakub Kurek (UKS Trójka Radlin)
  • 3m Miłosz Mazurkiewicz (MDK Nr 1 Bytom)
  • 3m Wojciech Śmieja (Górnik Radlin)

Szpada mężczyzn drużynowo:

  • 1m MDK NR 1 Bytom
  • 2m Piast Gliwice
  • 3m RMKS I Rybnik